Jump to content

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie tak! Ten sam obraz zarysował mi się po przeczytaniu kilku jej postów. Jak można mieć w sobie tyle jadu. Akurat ty wielmożna Pani rezydent będziesz decydowała kogo potrzeba w USA, a ko

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you w

Posted Images

8 minut temu, Roelka napisał:

Wniosek taki, ze trzeba czytac regulaminy i jak prosza o nowe zdjecia, to dawac nowe. Wtedy nie trzeba sie martwic. ;)

Rozumiem, że Pani czyta wszystkie regulaminy, każdą licencję przy instalowaniu oprogramowania, która zawiera czasem kilkadziesiąt stron :) Pozdrawiam

• Upvote 1

Ja również nie wylosowałam green card i nadal siedzę w tej durnej Polsce na marnych zarobkach. Spróbuję ponownie w październiku 2017 złożyć wniosek do USA, ale wcześniej może wyjadę do UK na zarobek. Może ktoś podpowie, czy jak mam Insurance Number w UK to mogę tam jeszcze popracować trochę zanim skończy się Brexit i zamkną tam rynek? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

1 minutę temu, suungirl napisał:

Ja również nie wylosowałam green card i nadal siedzę w tej durnej Polsce na marnych zarobkach. Spróbuję ponownie w październiku 2017 złożyć wniosek do USA, ale wcześniej może wyjadę do UK na zarobek. Może ktoś podpowie, czy jak mam Insurance Number w UK to mogę tam jeszcze popracować trochę zanim skończy się Brexit i zamkną tam rynek? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

Zadnych zmian nie bedzie do czasu ukonczenia procesu wyjscia z Unii, a nawet gdy sie skonczy May wspominala o okresie przejsciowym do ok 5 lat w mie

• Upvote 1

Z "Not valid" nie powinno sie jeszcze tracic nadziei. Wlasnie czytalem wypowiedz faceta co najpierw byl not valid, a potem valid i nawet wygral a potem sprawdzil DV2017 i tez wygral. Mozliwe, ze bylo jakies ciche dolosowanie w DV2017 i ci co mieli problem z podwojnym zdjeciem powinni sprawdzic swoj staus w DV2017.

2 minuty temu, Skalariak napisał:

Rozumiem, że Pani czyta wszystkie regulaminy, każdą licencję przy instalowaniu oprogramowania, która zawiera czasem kilkadziesiąt stron :) Pozdrawiam

A co ma piernik do wiatraka? Jak bierzesz kredyt w banku to nie czytasz umowy?

Czym innym jest bzdure czytanie licencji oprogramowania, choć czasami warto wiedzieć do czego można go wykorzystać, bo kary też są ogromne. Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, była ogromna dyskusja na ten temat.

A skoro loteria jest raz w roku, prawdopodobieństwo wylosowania i tak jest znikome, to niestosowanie się do postanowień regulaminu jest jak strzał, nawet nie w kolano - w jajca.

PS. Już rozumiem, skąd w kraju tylu roszczeniowych dłużników kredytowych we frankach, po co czytać umowę, nie?

• Upvote 1
  • Downvote 1

3 minuty temu, prem napisał:

znane sa jakies statystyki?? Ile w Pl wylosowali itp??

to będzie znane za parę dni jak nie dłużej.. Wysłane zgłoszenia i wygrani.

• sly6 unpinned this topic