Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

51 minut temu, angelew napisał:

Ja też mam dość wysoki 331xx, będę żyła marzeniami przez następne kilka miesięcy. :D

Ja mam 336xx:)

Hmm Ambasada USA w RP ponownie opublikowała informację o możliwości sprawdzania wyników DVL2018. Czyżby odzew był znikomy?

Jeśli tak, to osoby z wysokim numerem mają realne szanse na ujrzenie swojego numeru bądź statusu "current" już za rok.

Edited by maciopa
  • Upvote 2

Ja co roku wysyłałam formularz na siebie i na męża , jeden rok tylko ominęliśmy i w tym roku wylosowali mnie , super zaskoczenie . Gratulacje dla wszystkich wylosowanych !!! 

Czy do pytania o szkole, wpisywać gimnazjum? To chyba zalicza się do podstawówki? Wiec jak wpisuje tylko szkole średnia, to nad nią wpisuje w okienko liczbę "1"? A jak gimnazjum i średnią to "2"? A jeżeli wpisuje się gimnazjum to co trzeba wpisać w okienko o kierunku? 

23 godziny temu, dionzisoek napisał:

hejka,

pytanie do znawców tematu:

czy z numerem 2018EU00034xxx jest w ogóle jakaś szansa dostać się na rozmowę do ambasady?

czy szkoda sobie d... zawracać?

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Mysle ze szanse sa. Ja mialam numer EU369xx a od prawie 2 lat mieszkam w USA. Powodzenia.

• Upvote 1

9 godzin temu, Maroslav napisał:

Czy do pytania o szkole, wpisywać gimnazjum? To chyba zalicza się do podstawówki? Wiec jak wpisuje tylko szkole średnia, to nad nią wpisuje w okienko liczbę "1"? A jak gimnazjum i średnią to "2"? A jeżeli wpisuje się gimnazjum to co trzeba wpisać w okienko o kierunku? 

Witaj Ja korzystalem z podpowiedzi na tej stronie. Nie pisalem podstawowki ani gimnazjum. Tylko srednia licencjat i magisterskie i wpisalem w okienko 3 i Advance Deegre.

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-dsp-122/