Skocz do zawartości

WYLOSOWAŁEM - Jestem w usa mniej niż 180 dni


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, plcivil napisał:

Stąd moja decyzja o adwokacie. Nie mam zamiaru się poddać bo to co się tu odstawiało przez ostatnie kilka lat z powodu GC i całego sponsorowania rozwaliło mi całą rodzinę. Ale nie o tym. Zastanawiam się w jaki sposób się zachowywać w stosunku do konsula co mówić a czego unikać, na pewno nie mogę kłamać bo oni są na to uczuleni. 

 

najpierw pogadaj z adwokatem. Pamiętaj ze jesteś rozliczony z podatku i to da się sprawdzić co robiles.

 

Ps to nie są bajki a realnie możesz załatwić GC z terenu USA jak sie kwalifikujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa szybko będzie jak odeślesz ds260 za nie dlugi czas.

kruczki / ? Pamiętaj ze z urzędu mogą wezwać policje imigracyjną i będzie po GC. Poczytaj co się czasami dzieje w urzędach imigracyjnych od pewnego czasu.

nie bronię Ci się pytać,pytaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekami mnie jeszcze sprawa ślubu oraz kolejności ds260 czy slub należny wziąć przed czy po wypełnieniu i co z czym się je. Szukałem na forum ale nie znalazłem satyfakcjonujących informacji. Kiedyś widziałem na starym design był osobny temat odnoście wylosowałeś GC co dalej krok po kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal jest i sa informacje o ślubie i co najpierw. Masz wybór taki ze ślub później odesłanie ds260,odesłanie ds260 później ślub i informacja o odblokowanie ds tylko ze takie odblokowanie wydłuża proces,kolejne wyjście to wysłanie ds260,ślub oczekujesz na wezwanie na rozmowę jak dostajesz zaproszenie to informujesz o tym Konsulat ze masz żonę. Oni Ci powiedzą co dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertuje forum od rana i zbieram wszystkie info to samo zaraz się biorę za wypełnianie ds260 + zastanawiam się czy jak bym wziął ślub w USA to nie będzie problemu w Polsce :) Jeśli wracam przed 180 dniami to obejmuje mnie Waiver  ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed 180 nie obowiązuje. Jeden dzień po 180 dniach i potrzebujesz waiver. A jak ślub to według przepisów USA. A będziesz swój ślub umiejscawiał w Polsce oraz Twoja żona będzie mieć nowe nazwisko w polskim akcie ślubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...