Skocz do zawartości

roczna nauka angielskiego


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kingam1 napisał:

Właśnie o to chodzi. Pani Konsul nie chciała zobaczyć ŻADNEGO z moich dokumentów. Do ewentualnej drugiej wizyty przygotowałam dokumenty z uczelni w Polsce z ofertą stażu. Mogłabym coś jeszcze zrobić? Jak moja sytuacja mogła się zmienić skoro WSZYSTKO trzyma mnie w Polsce  i wszystko na to wskazuje?

Dla Pani konsul wystarczyla taka 'mieszanka" - najpierw W&T czyli bylas studentka, pozniej pojechalas do znajomych od grudnia do kwietnia (Bogiem a prawda kogo stac na wakacje przez 5 miesiecy) + pytanie w jaki sposob dostalas wize turystyczna, a teraz po powrocie ze Stanow chcesz sie starac o wize studencka na nauke jezyka... 

To sa tylko moje przypuszczenia, ale znam wiele spraw niemal w 100% pokrywajacych sie z Twoja, gdzie ludzie otrzymali identyczna odpowiedz jak Ty od p. Konsul. 

Trzeba by wiedziec co dokladnie mialas w DS, ile razy i jak dlugo bylas wczesniej w USA, co wpisalas we wniosku o wize turystyczna itd. 

Uwazam, ze pomysl z au pair nie jest zly, o ile mialabys mozliwosc chodzenia do szkoly, bo w rzeczywistosci nianie chodza naprawde pare godzin w tygodniu a to moze Ci nie byc pomocne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Takie też skakanie po wizach tzn jednej nie dostanę to idę po inna to też w Ambasadzie są na to wyczuleni.

Możesz lecieć do Kanady.  Tylko że tam musisz chodzić do szkoły, ostatnio bardzo tego przestrzegają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sly6 napisał:

 

Możesz lecieć do Kanady.  Tylko że tam musisz chodzić do szkoły, ostatnio bardzo tego przestrzegają. 

 

Przeciez moze angielskiego uczyc sie w UK. Bilety za pare zl tanimi liniami. Co 2 weekend w domu. Swieta w domu. Funty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Za drugim razem otrzymałam wizę. Miałam okazję wszystko na spokojnie wyjaśnić, a Pan Konsul był bardzo cierpliwy. Dlatego ESL zaczynam w kolejnym wolnym terminie od poprzedniego, czyli 7 sierpnia. Dzięki za wszystkie informacje! Warto starać się ponownie i być merytorycznie przygotowanym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...