Skocz do zawartości

Opłata za zielona kartę,zmiana adresu itd


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem z płatnością - płacę kartą VISA którą mam do swojego konta w PL i niestety wyskakuje mi taki komunikat:

USCIS has not received your payment because your credit or debit card was declined.

Please use the online help form to contact the USCIS Contact Center if you need assistance.

Czy ktoś może miał taką sytuację i może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do banku. Dowiedz się czy widzą próbę autoryzacji płatności i dlaczego ją odrzucili. Płaciłaś tą kartą już uprzednio w internecie? Może limit płatności internetowych ze względu bezpieczeństwa masz niski albo wręcz zero - to częsta praktyka w Polsce, że domyślnie limit płatności w internecie jest niski i jest on inny niż ogólny limit karty. W każdym razie twój bank jest najlepszym źródłem informacji dlaczego odrzucił próbę autoryzcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mcpear napisał:

Zadzwoń do banku. Dowiedz się czy widzą próbę autoryzacji płatności i dlaczego ją odrzucili. Płaciłaś tą kartą już uprzednio w internecie? Może limit płatności internetowych ze względu bezpieczeństwa masz niski albo wręcz zero - to częsta praktyka w Polsce, że domyślnie limit płatności w internecie jest niski i jest on inny niż ogólny limit karty. W każdym razie twój bank jest najlepszym źródłem informacji dlaczego odrzucił próbę autoryzcji.

@mcpear udało się, dzięki. Czy orientujesz sie jaki to.numer wpisuje sie na stronie uscis.gov w check case status?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kyyyx said:

@mcpear udało się, dzięki. Czy orientujesz sie jaki to.numer wpisuje sie na stronie uscis.gov w check case status?

To get the status of your case, you will need the receipt number for your USCIS Immigrant Fee payment. Your receipt number will begin with the letters “IOE.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 hours ago, Dread said:

btw, czy da sie zmienic address na usps jezeli nie mam karty kredytowej/debetowej z USA?

In Person: File a PS Form 3575 in person at your local post office. This is free. You will no longer be able to print out this form at home to take to your post office. So if you pursue this option, you must obtain the form directly from your local post office

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...