Skocz do zawartości

Opłata za zielona kartę,zmiana adresu itd


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, moja rozmowa była 10 dni temu, paszport odebrałem 5 dni temu. Chciałem teraz zapłacić za zielona karte ale po wpisaniu numerów wyskakuje komunikat że mojego A-number nie ma w systemie i że jeśli wiza została niedawno przyznana to proszę czekać lub napisać do uscis.gov. Po jakim czasie mogliście opłacić swoje GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może adres mailowy do USCIS? bo kurcze nie mogę znaleźć na stronie.. a chciałbym się zapytać czemu ciągle nie mogę opłacić GC.. wyskakuje mi taki komunikat "If your immigrant visa was approved recently, wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, contact the USCIS Contact Center for assistance." rozmowe miałem 6 września..

Edytowane przez RobertEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RobertEL napisał:

Ma ktoś może adres mailowy do USCIS? bo kurcze nie mogę znaleźć na stronie.. a chciałbym się zapytać czemu ciągle nie mogę opłacić GC.. wyskakuje mi taki komunikat "If your immigrant visa was approved recently, wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, contact the USCIS Contact Center for assistance." rozmowe miałem 6 września..

https://www.uscis.gov/contactcenter

Aczkolwiek ja bym zaczekał, chyba że już na dniach wylatujesz do US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, scarab napisał:

https://www.uscis.gov/contactcenter

Aczkolwiek ja bym zaczekał, chyba że już na dniach wylatujesz do US?

biletu jeszcze nie mam.. ale chciałem wykupić na 27 września..Zaczyna się nowy tydzień, więc może będę mógł dokonać tej wpłaty. A innej opcji niż kontakt przez formularz nie ma?

Edytowane przez RobertEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RobertEL napisał:

biletu jeszcze nie mam.. ale chciałem wykupić na 27 września..Zaczyna się nowy tydzień, więc może będę mógł dokonać tej wpłaty. A innej opcji niż kontakt przez formularz nie ma?

Mozesz zaplacic po wjezdzie do USA.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...