Skocz do zawartości

Zielona karta a obywatelstwo


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, tazbierek napisał:

Czyli rozumiem mam ten druk N400 ukazac przy ubieganiu się czy juz przy np teraz wlocie do USA?

Serio nie masz problemow z angielskim ? Bo z polskim masz i to powazne...

N-400 to petycja o obywatelstwo. Probowales uzyc Google i sprawdzic co to jest N400 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, FunnyRedAngel napisał:

Pytanie... co jezeli nie pamietasz kiedy wylatywales z usa? Wyloty tylko na czas urlopu...

Generalnie jezeli wpiszesz przyblizona date to Ci odpuszcza (moim zdaniem), jezeli cos kompletnie ominiesz - szczegolnie dluzszy wyjazd - to zdecydowanie nie odpuszcza. Generalnie wiekszosc ludzi pamieta gdzie wyjezdzala przez ostatnie 5 lat albo moze odszukac itineraries po mailach. Ja wyjezdzalem dobrze ponad 30 razy jak skladalem N-400 i wszystko na kartce grzecznie wypisalem. To nie jest jakis rocket science, a nie wypisanie wszystkiego to misreprentation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

Generalnie jezeli wpiszesz przyblizona date to Ci odpuszcza (moim zdaniem), jezeli cos kompletnie ominiesz - szczegolnie dluzszy wyjazd - to zdecydowanie nie odpuszcza. Generalnie wiekszosc ludzi pamieta gdzie wyjezdzala przez ostatnie 5 lat albo moze odszukac itineraries po mailach. Ja wyjezdzalem dobrze ponad 30 razy jak skladalem N-400 i wszystko na kartce grzecznie wypisalem. To nie jest jakis rocket science, a nie wypisanie wszystkiego to misreprentation.

Wiekszosc pamieta GDZIE. Ale qrcze KIEDY? Bylem np. na Jamaice i za nic nie pamietam daty. Wiem tylko ze przed Bozym nNrodzeniem, rok sobie wykalkuluje ale zadnej pieczatki z tego wyjazdu w paszporcie nie mam. To byl moj pierwszy wyjazd poza US z nowiuska GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

Wiekszosc pamieta GDZIE. Ale qrcze KIEDY? Bylem np. na Jamaice i za nic nie pamietam daty. Wiem tylko ze przed Bozym nNrodzeniem, rok sobie wykalkuluje ale zadnej pieczatki z tego wyjazdu w paszporcie nie mam. To byl moj pierwszy wyjazd poza US z nowiuska GC.

Biletu nie masz w mailu ? Jezeli ktos jezdzil samochodem do Kanady / Meksyku to moze miec problem, wszedzie indziej to generalnie marne tlumaczenie.

Poza tym - majac w planach wypelnianie N-400 o takich rzeczach jak podroze trzeba pamietac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...