Skocz do zawartości

Wiza a odciski palców


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od niedawna zacząłem planować wycieczkę do USA wyłącznie w celach turystycznych, jednak podczas czytania procedur do uzyskania takiej wizy natknąłem się na nietypowy problem. 

Mianowicie ze względu na chorobę skóry wszystkie odciski palców mam średnio parę dni w roku, a przez resztę czasu średnio 3-4 odciski. Aktualnie mam linie papilarne na dwóch palcach. Zmiany te są zależne ode mnie w małym stopniu i nie mogę przewidzieć/zaplanować, aby na jakiś czas pojawiły się wszystkie odciski. A nawet jeśli akurat udałoby się pobrać te odciski, a później zniknęły czy mógłbym natknąć się na ew. problemy na lotniskach czy podczas innych procedur?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze powinienes sie skontaktowac Z ambasada w tej sprawie, emailowo lub telefonicznie, moze nawet przedstawic in jakies medical records. Nie sadze zeby ktos z nas tutaj na forum mial w tym temacie jakies wieksze doswiadczenie a ambasada z pewnoscia indywidualnie potraktuje twoj przypadek. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...