Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość... 

 

Zacznę od początku. W poniedziałek ( 19.06 ) byłam na rozmowie w sprawie visy, niestety dostałam odmowę. Przyczyną odmowy było : brak przywiązania z Polską. Czytałam na sporej ilości forum, ze kolejne składanie wniosku czy też odwołanie się nie ma sensu, jeżeli nic się nie zmieniło. Moje pytanie brzmi następująco czy jest taka możliwość aplikowania wspólnie z mamą po raz kolejny o visę turystyczna/rodzinna ? - tak jestem osobą pełnoletnią 23+ . Czy to bez szans i sensu bo oni maja moją poprzednią aplikację w rejestrze już ? Bardzo mi zależy na wyjeździe do USA i otrzymaniu tej visy ( chciałbym się spotkać z facetem ) , tak wiem konsula to nic nie obchodzi. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście po tak krótkim czasie zapewne też skończy się odmową. W parę dni twoje związki z Polską się zmieniły? Pomoc mamy nic nie da bo przecież ty jesteś już dorosła. Facet może Ciebie odwiedzić. Ps. Wizy, nie visy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hexa napisał:

Przyczyną odmowy było : brak przywiązania z Polską. 

Brak związków z Polska. Przywiązać to sie mozna do drzewa :D

Odpowiadajac na pytanie, tak jest mozliwosc umówienia sie na wizytę z mama. Sensu w tym za bardzo nie ma, poniewaz maja cię juz w systemie. Z chłopakiem, mozna sie spotkać w Europie lub innym miejscu, a jesli dobrze pójdzie aplikować o wizę narzeczeńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...