Skocz do zawartości

Transfer pieniedzy


Labs92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bez problemu do pewnej kwoty. Tylko koszty (zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie - chyba, że zaznaczy się opcję, że tylko jedna strona płaci za transfer - wtedy ona płaci całość) są wysokie. Warto sprawdzić, czy nie opłaca się bardziej wysłać np Western Union.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuza007 napisał:

Bez problemu do pewnej kwoty. Tylko koszty (zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie - chyba, że zaznaczy się opcję, że tylko jedna strona płaci za transfer - wtedy ona płaci całość) są wysokie. Warto sprawdzić, czy nie opłaca się bardziej wysłać np Western Union.

Albo Xoomem / Tranferwise.... (ktos rozsadny poza krajami 5-ego swiata i scamerami w ogole jeszcze uzywa WU ? )

Tylko wspomniane serwisy pewnie beda chcialy wysylac zlotowki - zeby zarobic na kursie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Albo Xoomem / Tranferwise.... (ktos rozsadny poza krajami 5-ego swiata i scamerami w ogole jeszcze uzywa WU ? )

Tylko wspomniane serwisy pewnie beda chcialy wysylac zlotowki - zeby zarobic na kursie wymiany.

 

Godzinę temu, aniala napisał:

Ja polecam Transferwise!

Ja mam konto walutowe w ING w dolarach i tam mi powiedzieli, że dowolną kwotę na konto w USA mogę przelać i opłata to 40zł.

Czy lepiej transferwise, czy już nie kombinować i załatwić sprawe przez cinkciarza i wyslać z konta walutowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...