Skocz do zawartości

Ubezpieczenie zdrowotne/turystyczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

ja chyba zdecyduje się na jednego z ubezpieczycieli w USA czyli IM Global z pakietem "Patriot Travel Medical Insurance" gdzie ubezpieczyciel od razu włącza się i nie muszę pokrywać nic z własnej kieszeni. Pakiet ktory wybrałam jest do 1mln $ za niecałe 400$ na trzy miesiące. 

www.imglobal.com

IMG_3491.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Emilia Wosik napisał:

Cześć,

ja chyba zdecyduje się na jednego z ubezpieczycieli w USA czyli IM Global z pakietem "Patriot Travel Medical Insurance" gdzie ubezpieczyciel od razu włącza się i nie muszę pokrywać nic z własnej kieszeni. Pakiet ktory wybrałam jest do 1mln $ za niecałe 400$ na trzy miesiące. 

www.imglobal.com

 

To swietnie, ale przeplacasz za to jakies 4 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

To swietnie, ale przeplacasz za to jakies 4 razy...

Jakies inne propozycje skoro za to przepłacam ? Ubezpieczenie w USA to temat rzeka a mi zależy zeby nie zbierać rachunków tylko od razu ubezpieczyciel włącza się w koszta leczenia. 80$ nie jest przeraźliwie dużo, nie znalazłam nic tańszego w takim pakiecie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Emilia Wosik napisał:

Jakies inne propozycje skoro za to przepłacam ? Ubezpieczenie w USA to temat rzeka a mi zależy zeby nie zbierać rachunków tylko od razu ubezpieczyciel włącza się w koszta leczenia. 80$ nie jest przeraźliwie dużo, nie znalazłam nic tańszego w takim pakiecie.  

W dowolnym polskim towarzystwie ubezpieczeniowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...