Skocz do zawartości

Wiza turystyczna -wiza studencka oczekiwanie na zielona kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Hej !! Mam takie pytanie chce się dowiedzieć bo roznie słyszałam , mieszkam w USA . Jestem w trakcie sponsorowania na zielona kartę . Chce się poradzić dowiedzieć jak teraz jest, ogólnie muszę mieć wizę studencka aby być legalnie w USA i teraz o co mi chodzi , czy muszę chodzić do szkoły (studia ) aby utrzymać wizę studencka do otrzymania zielonej karty . Czy tylko zapisać się do szkoły otrzymam wizę studencka i będę płacić a nie chodzić ? Czy ktoś był w podobnej sytuacji ? Ogólnie radziłam się adwokata i mówił ze teraz trzeba chodzić , ale słyszałam ze nie trzeba i bym chciała się poradzić osób które były w podobnej sytuacji i jaka jest teraz długość czekania na zielona kartę ? Od złożenia papierów ... pozdrawiam i proszę o konkretne odpowiedzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... To wolisz wywalić grube pieniądze na studia w USA i nie chodzić do szkoły? Ą wiesz że wtedy cię wyrzuca że szkoły? Wiza studencka ma jednak pewne wymagania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kasiakb napisał:

Hej !! Mam takie pytanie chce się dowiedzieć bo roznie słyszałam , mieszkam w USA . Jestem w trakcie sponsorowania na zielona kartę . Chce się poradzić dowiedzieć jak teraz jest, ogólnie muszę mieć wizę studencka aby być legalnie w USA i teraz o co mi chodzi , czy muszę chodzić do szkoły (studia ) aby utrzymać wizę studencka do otrzymania zielonej karty . Czy tylko zapisać się do szkoły otrzymam wizę studencka i będę płacić a nie chodzić ? Czy ktoś był w podobnej sytuacji ? Ogólnie radziłam się adwokata i mówił ze teraz trzeba chodzić , ale słyszałam ze nie trzeba i bym chciała się poradzić osób które były w podobnej sytuacji i jaka jest teraz długość czekania na zielona kartę ? Od złożenia papierów ... pozdrawiam i proszę o konkretne odpowiedzi . 

Trzeba chodzic i jeszcze trzeba miec wystarczajaca ilosc kredytow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kasiakb napisał:

A ile teraz czeka się na green card od momentu złożenia papierów ? 2.5-1.5 roku

A w jakiej kategorii ???? Bo czeka sie od 6 miesiecy do 13 lat....  I w wiekszosci z tych kategorii brak legalnego statusu wyklucza otrzymanie zielonej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/4/2017 o 10:32, Kasiakb napisał:

Czy tylko zapisać się do szkoły otrzymam wizę studencka i będę płacić a nie chodzić ?  

Jak masz duzo pieniedzy do wywalenia niewiadomo po co to wez mi tez jakis przelewik maly wyslij ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...