Skocz do zawartości

Zakup i sprzedaż rowerów


kontrol

Rekomendowane odpowiedzi

Mega porada. heh
Jak mam oddawać to wole zostawić je gdzieś po prostu lub komuś podarować, niż szukać sklepu w którym zostawię je za darmo do sprzedaży?
Nie rozumiem też czemu piszesz, że w walmarcie są najgorsze rowery? 

Chyba najlepszym wyjściem jest samemu kupić byle co na craiglist i później porzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kontrol napisał:

Jak mam oddawać to wole zostawić je gdzieś po prostu lub komuś podarować, niż szukać sklepu w którym zostawię je za darmo do sprzedaży?

 

Goodwill to organizacja charytatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu duzych miastach funkcjonuje program "Citi Bike". Zakladasz konto i tam gdzie jest ten program wypozyczasz rower na okreslony czas a pozniej odstawiasz go do  "stacji" . Poszukaj informacji w interne czy tam gdzie bedziesz jest taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2017 o 21:41, andyopole napisał:

A tak na marginesie ile czasu chcesz poswiecic na podróżowaniu po "Californi i okolicach" rowerem...? Sama California powierzchnia jest, (tu rzut oka na mape wiszaca nad moim biurkiem), zblizona do Polski...:D

Spokojnie. Jadę objazdówkę autem, tylko przy okazji chciałem kupić dwa rowery na jakieś wypady w parkach narodowych czy w miastach żeby uniknąć korków np Venice w LA.

 

7 godzin temu, KrysiaK napisał:

W wielu duzych miastach funkcjonuje program "Citi Bike". Zakladasz konto i tam gdzie jest ten program wypozyczasz rower na okreslony czas a pozniej odstawiasz go do  "stacji" . Poszukaj informacji w interne czy tam gdzie bedziesz jest taka mozliwosc.

Ok sprawdzę to, ale z tego co się orientowałem wypożyczenie roweru np w SF to koszt około 30USD na dobę więc szybko przekalkulowałem, że taniej wyjdzie mnie kupno roweru i porzucenie go przy wyjeździe. Będziemy mieli samochód typu SUV i jedziemy we dwóch więc chyba uda mi się upchnąć tam dwa rowery, ale to już wszystko rozkminie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...