Skocz do zawartości

Zgubiony paszport, przełożenie spotkania.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem. Byłem umówiony w konsulacie na ubiegły poniedziałek w sprawie wizy B2, po drodze do ambasady zgubiłem jednak paszport - wczoraj złożyłem wniosek o wyrobienie nowego, na infolinii ustraveldocs dostałem informację, że będę musiał wysłać im skan nowego paszportu, by mogli podmienić moje dane.

Zależy mi jednak na czasie, więc już dziś umówiłem kolejny termin spotkania. Jestem pewny, ze do tego czasu dostanę już nowy dokument i będę mógł wysłać im skan paszportu. Czy fakt, że umówiłem już wizytę będzie stanowić problem, czy nie będzie kłopotu z podmienieniem danych?

Z góry dziękuję za radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuza007 napisał:

Oj mozna, mozna :P. Mozna rowniez pojechac na lotnisko z kompletem paszportow (z promesa i waznym), tylko nie swoich (przerabialam - na szczescie zdazylam taksowka obrocic do domu i z powrotem).

A ja myślałem że zdjęcia w dokumentach są po to, żeby rozwiewać wątpliwości posiadacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie paszporty w domu trzymam w jednym miejscu. Ja z tych "porzadnych" co to wszystko maja spakowane (szczegolnie dokumenty) wieczor wczesniej. Podczas tego przekladania, sprawdzania i parowania (moj syn tez ma dwa paszporty - jeden z promesa) tak sie zakrecilam, ze moj komplet schowalam do szuflady a jego do torebki. Zdjecia zobaczylam na lotnisku (przy "maszynce" do odprawy). Malo nie zemdlalam :P! Wierz mi, poranna kawa (samolot byl przed poludniem) nie byla mi po tym wszystkim kompletnie potrzebna. A pan kierowca taksowki sprawil sie na medal :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuza007 napisał:

Wszystkie paszporty w domu trzymam w jednym miejscu. Ja z tych "porzadnych" co to wszystko maja spakowane (szczegolnie dokumenty) wieczor wczesniej. Podczas tego przekladania, sprawdzania i parowania (moj syn tez ma dwa paszporty - jeden z promesa) tak sie zakrecilam, ze moj komplet schowalam do szuflady a jego do torebki. Zdjecia zobaczylam na lotnisku (przy "maszynce" do odprawy). Malo nie zemdlalam :P! Wierz mi, poranna kawa (samolot byl przed poludniem) nie byla mi po tym wszystkim kompletnie potrzebna. A pan kierowca taksowki sprawil sie na medal :D!

Zuza, szczęściaro, dobrze, że mieszkasz niedaleko:o! Nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji osoby, która dojeżdża z innej miejscowości :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szafran napisał:

Witam,

Mam mały problem. Byłem umówiony w konsulacie na ubiegły poniedziałek w sprawie wizy B2, po drodze do ambasady zgubiłem jednak paszport - wczoraj złożyłem wniosek o wyrobienie nowego, na infolinii ustraveldocs dostałem informację, że będę musiał wysłać im skan nowego paszportu, by mogli podmienić moje dane.

Zależy mi jednak na czasie, więc już dziś umówiłem kolejny termin spotkania. Jestem pewny, ze do tego czasu dostanę już nowy dokument i będę mógł wysłać im skan paszportu. Czy fakt, że umówiłem już wizytę będzie stanowić problem, czy nie będzie kłopotu z podmienieniem danych?

Z góry dziękuję za radę!

zadzwoń na infolinię i to wyjaśnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość, dla innych z tym samym problemem:

Na infolinii powiedziano mi, że można to nawet załatwić tuż przed rozmową w konsulacie, po prostu powiedzieć, że chciałoby sie zmienić dane we wniosku i voila.

Po kontakcie mailowym z ustraveldocs ''zalecają'', że ''powinienem'' się umówić już po otrzymaniu paszportu - co jest zrozumiałe :)

 

Także wszystko wydaje się być ok, jak już dostane paszport i pójdę na rozmowę podrzucę feedback czy przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...