Skocz do zawartości
Roelka

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce

Recommended Posts

Moga byc na zakonczenie roku tylko -- co do godzin, hmmm --- a czy mozesz sama jakos obliczyc, i poprosic zeby sekretariat podpisal? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie teraz kombinuje. Może gdzieś znajdę program nauczania z godzinami..  dobrze chociaż że nie trzeba tych ocen z półrocza. Dzięki. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Mialem podobne doświadczenia z moja uczelnia. Pierwszy telefon w sprawie transcript od records to przysłowiowe splawienie klienta. Dopiero druga osoba w dziekanacie mi pomogła. Transcript of record miałem wydane zaraz po studiach po polsku. Musiałem sam przetłumaczyć i wysłać na uczelnie. Tam ostemplowali i wysłali do NCEES i kopie do mnie. Program nauczania podesłali po polsku musiałem sam tłumaczyć i tak jak poprzednio.

A teraz 21 grudnia mam pierwsze podejście do FE Civil Engineering.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 4.12.2017 o 02:24, maverick96 napisał:

Witam!

Mialem podobne doświadczenia z moja uczelnia. Pierwszy telefon w sprawie transcript od records to przysłowiowe splawienie klienta. Dopiero druga osoba w dziekanacie mi pomogła. Transcript of record miałem wydane zaraz po studiach po polsku. Musiałem sam przetłumaczyć i wysłać na uczelnie. Tam ostemplowali i wysłali do NCEES i kopie do mnie. Program nauczania podesłali po polsku musiałem sam tłumaczyć i tak jak poprzednio.

A teraz 21 grudnia mam pierwsze podejście do FE Civil Engineering.

Pozdrawiam

A na jakiej uczelni studiowałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12/8/2017 o 06:43, neole napisał:

A na jakiej uczelni studiowałeś?

Na AGH w Krakowie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe bo AGH wydaje Transcript of record razem z odpisem dyplomu po angielsku i nie wymagają żadnych dodatkowych tłumaczeń. Który wydział?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W USA uczelnie wymagaja ze transcript jest wyslany przez uczelnie/szkole, a nie studenta/absolwenta. Wiec majac transcript czy nie, trzeba uczelnie prosic o przeslanie transcript. 

Edytowane przez katlia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Ciekawe bo AGH wydaje Transcript of record razem z odpisem dyplomu po angielsku i nie wymagają żadnych dodatkowych tłumaczeń. Który wydział?

Teraz już wydają po angielsku i dyplom i suplement. W czasie gdy ja kończyłem wydawali tylko dyplom po angielsku. Studiowałem na WNIG. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

31 minut temu, MeganMarkle napisał:

@Roelka udało Ci się zacząć semestr teraz w styczniu zgodnie z planem? :) 

Nie, będę musiała jeszcze trochę poczekać.  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz