Skocz do zawartości

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Witam!

Mialem podobne doświadczenia z moja uczelnia. Pierwszy telefon w sprawie transcript od records to przysłowiowe splawienie klienta. Dopiero druga osoba w dziekanacie mi pomogła. Transcript of record miałem wydane zaraz po studiach po polsku. Musiałem sam przetłumaczyć i wysłać na uczelnie. Tam ostemplowali i wysłali do NCEES i kopie do mnie. Program nauczania podesłali po polsku musiałem sam tłumaczyć i tak jak poprzednio.

A teraz 21 grudnia mam pierwsze podejście do FE Civil Engineering.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2017 o 02:24, maverick96 napisał:

Witam!

Mialem podobne doświadczenia z moja uczelnia. Pierwszy telefon w sprawie transcript od records to przysłowiowe splawienie klienta. Dopiero druga osoba w dziekanacie mi pomogła. Transcript of record miałem wydane zaraz po studiach po polsku. Musiałem sam przetłumaczyć i wysłać na uczelnie. Tam ostemplowali i wysłali do NCEES i kopie do mnie. Program nauczania podesłali po polsku musiałem sam tłumaczyć i tak jak poprzednio.

A teraz 21 grudnia mam pierwsze podejście do FE Civil Engineering.

Pozdrawiam

 

A na jakiej uczelni studiowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Ciekawe bo AGH wydaje Transcript of record razem z odpisem dyplomu po angielsku i nie wymagają żadnych dodatkowych tłumaczeń. Który wydział?

Teraz już wydają po angielsku i dyplom i suplement. W czasie gdy ja kończyłem wydawali tylko dyplom po angielsku. Studiowałem na WNIG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...