Skocz do zawartości

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Witam. Roelka, z góry przepraszam jeżeli nie na temat bo nie mieszkam w US a w UK, ale właśnie przegrzebuję internet bo próbuję dostać się na kurs i mam identyczny problem z Transcript of records! Pani w sekretariacie mojego liceum utrzymuje, że nigdy o czymś takim nie słyszała;/ Udało Ci się w końcu jakoś to załatwić?? pozdr;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ewa2005 napisał:

Witam. Roelka, z góry przepraszam jeżeli nie na temat bo nie mieszkam w US a w UK, ale właśnie przegrzebuję internet bo próbuję dostać się na kurs i mam identyczny problem z Transcript of records! Pani w sekretariacie mojego liceum utrzymuje, że nigdy o czymś takim nie słyszała;/ Udało Ci się w końcu jakoś to załatwić?? pozdr;]

Udalo sie.. niestety telefonicznie ani przez maile nie dalam rady i rodzice mieszkajacy w PL musieli zalatwic to za mnie.

No i udalo sie.. po jakis 10 wizytach w sekretariacie, rozmowach z dyrektorka liceum i kilku telefonach do kuratorium - dopiero w sumie te telefony cos zdzialaly. Kuratorium dzwonilo do liceum i zrobila sie dosc spora awantura. :p

Koniec koncow jeszcze sie w sekretariacie bronili, ze oni nie wiedza jak zrobic te tabelki... Sama znalazlam wzor w internecie i wyslalam mailem do liceum. Dopiero wtedy sami mogli sobie wydrukowac i podpisac.. na gotowe. Musieli tylko wpisac ilosc godzin, bo sama tego nie znalam.

W zalaczniku wrzucam ci wzor z jakiego ja korzystalam. (Oczywiscie, moglas miec inne przedmioty)

transkrypt.odt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie spodziewałam się że będzie aż tak trudno. Współczuję i chylę czoła za determinację!
Problem w tym, że właściwie tylko tego jednego papierka mi brakuje żeby dostać Statement of Comparability i teoretycznie czeka już na mnie miejsce, ale obawiam się że ono przepadnie jak wszystko potrwa za długo;/
Dzięki za pomoc, może jak im prześlę wzór to coś ruszy do przodu. 

btw nie otwiera mi się ten załącznik, chyba musze wypełnić ten formularz kontaktowy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewa2005 napisał:

Oj, nie spodziewałam się że będzie aż tak trudno. Współczuję i chylę czoła za determinację!
Problem w tym, że właściwie tylko tego jednego papierka mi brakuje żeby dostać Statement of Comparability i teoretycznie czeka już na mnie miejsce, ale obawiam się że ono przepadnie jak wszystko potrwa za długo;/
Dzięki za pomoc, może jak im prześlę wzór to coś ruszy do przodu. 

btw nie otwiera mi się ten załącznik, chyba musze wypełnić ten formularz kontaktowy.
 

Wyslalam ci w prywatnej wiadomosci zalacznik w innym formacie, ale zignoruj. Formatownie zniszczylo caly uklad dokumentu. :p

 

https://dreamfoundation.eu/public/files/transcript-of-records/transcript-of-records_pl.pdf 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...