Skocz do zawartości

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne problemy ci robia. Nie wiem skad jestes w Polsce, ale ja jak zalatwialam transcript z uczelni w Warszawie do WES to nie bylo wiekszych problemow z tym. Co prawda moja uczelnia nie bardzo wiedziala co i do czego, ale im wytlumaczylam przez telefon. Transcript wypelnili, podpisali i osteplowali i wyslali bezposrednio do WES. A czemu twoj musi byc podpisany przez jakas Okregowa Komisje Egzaminacyjna? W kazdym razie powodzenia, ja jestem na 2 roku studiow z 3 (przyspieszony tryb) i teraz to tylko sie martwie jak to bedzie ze splaceniem kredytu studenckiego.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W dniu 3.12.2017 o 20:24, maverick96 napisał:

Witam!

Mialem podobne doświadczenia z moja uczelnia. Pierwszy telefon w sprawie transcript od records to przysłowiowe splawienie klienta. Dopiero druga osoba w dziekanacie mi pomogła. Transcript of record miałem wydane zaraz po studiach po polsku. Musiałem sam przetłumaczyć i wysłać na uczelnie. Tam ostemplowali i wysłali do NCEES i kopie do mnie. Program nauczania podesłali po polsku musiałem sam tłumaczyć i tak jak poprzednio.

A teraz 21 grudnia mam pierwsze podejście do FE Civil Engineering.

Pozdrawiam

Hej, postanowiłam odświeżyć trochę wątek bo mam podobną sytuację co maverick96. NCEES wymaga żeby dokumenty przesłała uczelnia bezpośrednio do nich, natomiast w dziekanacie od razu stwierdzili że "Nie da rady tego zrobić". Jestem dopiero na początku batalii, mam jednak nadzieję, że ostatecznie uda mi się to załatwić. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Mrówa123 said:

Hej, postanowiłam odświeżyć trochę wątek bo mam podobną sytuację co maverick96. NCEES wymaga żeby dokumenty przesłała uczelnia bezpośrednio do nich, natomiast w dziekanacie od razu stwierdzili że "Nie da rady tego zrobić". Jestem dopiero na początku batalii, mam jednak nadzieję, że ostatecznie uda mi się to załatwić. 

Pozdrawiam

Powodzenia. Btw, ja zalozylam ten watek na swoim "starym" koncie. Ile to juz czasu minelo. :P Od tego czasu udalo mi sie zaczac studia. Ba, nawet juz "prawie" je skonczyc. Pod koniec tego miesiaca otrzymam Associates Degree i dalej bede sie bawic z Bachelor.

Wszystko da sie zalatwic. Czasami tylko trzeba zawalczyc z biurokracja i procedurami.

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Mrówa123 said:

natomiast w dziekanacie od razu stwierdzili że "Nie da rady tego zrobić". Jestem dopiero na początku batalii, mam jednak nadzieję, że ostatecznie uda mi się to załatwić. 

Sadze, ze sie uda. Grzecznie, z wyrozumieniem i poczuciem humoru, popros kierownika, dziekana, kogokolwiek kto sie liczy. W koncu to nie nowe wymaganie, i coraz wiecej polskich uczelni zalatwia takie sprawy dosyc czesto.

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
On 5/5/2021 at 12:56 PM, Mrówa123 said:

Hej, postanowiłam odświeżyć trochę wątek bo mam podobną sytuację co maverick96. NCEES wymaga żeby dokumenty przesłała uczelnia bezpośrednio do nich, natomiast w dziekanacie od razu stwierdzili że "Nie da rady tego zrobić". Jestem dopiero na początku batalii, mam jednak nadzieję, że ostatecznie uda mi się to załatwić. 

Pozdrawiam

Da się zrobić tylko wierć dziurę w brzuchu. Z NCEES idzie bez problemu. Gorzej potem z egzaminem i wydaniem licencji. Ale nie poddawaj się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Nie moge uwierzyc ze zalozylam ten temat na starym koncie w 2017 roku... meczylam sie wtedy jeszcze z dogadaniem sie ze swoim liceum. 

Koniec koncow studia zaczelam na jesien 2019. 

A dzisiaj moge sie pochwalic ze studia zakonczylam i jestem dumna posiadaczka bachelors degree in psychology & criminal justice. :D

Na jesien bede zaczynac masters. :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Roelka v.2 said:

A dzisiaj moge sie pochwalic ze studia zakonczylam i jestem dumna posiadaczka bachelors degree in psychology & criminal justice. :D

Na jesien bede zaczynac masters. :D

Wow! Gratuluje. To jest naprawde niemale osiagniecie. Jestem pod wrazeniem. Brawo Roelka!

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Nie moge uwierzyc ze zalozylam ten temat na starym koncie w 2017 roku... meczylam sie wtedy jeszcze z dogadaniem sie ze swoim liceum. 

Koniec koncow studia zaczelam na jesien 2019. 

A dzisiaj moge sie pochwalic ze studia zakonczylam i jestem dumna posiadaczka bachelors degree in psychology & criminal justice. :D

Na jesien bede zaczynac masters. :D

Gratulacje. Jezeli zdecydujesz sie pracowac w zawodzie to dzieki takim jak Ty ten system bedzie bardziej about justice a nie injustice jak jest teraz.

  • Like 2
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...