Skocz do zawartości

Lista odwiedzonych państw we wniosku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno wysłałem wniosek o wizę, i jedno z pytań dotyczyło państw jakie odwiedziłem w przeciągu ostatnich pięciu lat. Wymieniłem te które pamiętałem (nie wyjeżdżałem poza Europę), natomiast po kilku dniach, po sprawdzeniu pieczątek w paszporcie stwierdziłem że zapomniałem wymienić Ukrainę, na której byłem 4 dni w ubiegłym roku. Czy to przeoczenie może mieć wpływ na losy wniosku, czy może jednak ta lista jest wymagana raczej pod kątem wyjazdów w rejony / kraje przez USA uważane za "wrogie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bo juz zgłupiałam do reszty ;) 

W którym miejscu było takie pytanie? 

Moim rodzicom niedługo kończą się wizy więc kilka dni temu wypełniałam im wnioski i nie pamiętam żeby takie pytanie było ( a jeżeli je przeoczyłam to teraz martwię się czego jeszcze nie zauważyłam..) 

Czy jest możliwość że pytania zmieniają się w zależności od danej osoby ?  ( oboje mieli wcześniej wizy i byli kilka razy w stanach - pytanie o dokładne daty wjazdu wypełnione poprawnie :) ) 

Nie chciałabym żeby przez mój pośpiech i nierozgarnięcie mieli jakieś problemy.  Patrzyłam na stronie ale aplikacji nie mogę odzyskać ponieważ została juz wysłama ( opłata zrobiona i wizyta wyznaczona) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, agatenka napisał:

Nie chciałabym żeby przez mój pośpiech i nierozgarnięcie mieli jakieś problemy.  Patrzyłam na stronie ale aplikacji nie mogę odzyskać ponieważ została juz wysłama ( opłata zrobiona i wizyta wyznaczona) 

 

"No to po ptokach" jak to mowia :)

Studenci psychologii czesto tak maja, ze wraz z postepami w nauce obserwuja coraz to nowe objawy u samych siebie. Czasem mysle, ze to forum tez tak na ludzi dziala...

Trzeba troche wyluzowac, wszystko jest dla ludzi i wszyscy popelniaja bledy. Pytanie o odwiedzane kraje jest tam dla powodu, i smialo da sie wyjasnic nieporozumienia w rozmowie jesli w ogole zajdzie taka potrzeba. W co watpie.

Pechowcow, ktorzy przewroca sie na prostej drodze, jakis promil zawsze bedzie, ale przejmowanie sie rzeczami na które nie ma sie wplywu jest strata czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agatenka napisał:

Czy jest możliwość że pytania zmieniają się w zależności od danej osoby ?  ( oboje mieli wcześniej wizy i byli kilka razy w stanach - pytanie o dokładne daty wjazdu wypełnione poprawnie :) ) 

 

 

Tak, pytania zmieniają się w zależności od osoby. 

Sam uzupełniałem jakiś czas temu dwa wnioski wizowe - jeden dla mojej mamy, drugi natomiast dla siebie. We wniosku mojej mamy nie było pytań o wykształcenie, ukończone szkoły i informacji o krajach, które odwiedziła do tej pory. W moim wniosku natomiast były takie pytania. Wygląda na to, że wniosek zmienia się w zależności od osoby, której dotyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 21:50, hakunaMATA napisał:

Tak, pytania zmieniają się w zależności od osoby. 

Sam uzupełniałem jakiś czas temu dwa wnioski wizowe - jeden dla mojej mamy, drugi natomiast dla siebie. We wniosku mojej mamy nie było pytań o wykształcenie, ukończone szkoły i informacji o krajach, które odwiedziła do tej pory. W moim wniosku natomiast były takie pytania. Wygląda na to, że wniosek zmienia się w zależności od osoby, której dotyczy. 

Pytania na wizę turystyczną są takie same. Mężczyźni dodatkowo zawsze muszą odpowiedzieć na pytanie dot. wykształcenia oraz państw, które odwiedzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, brygiii napisał:

Pytania na wizę turystyczną są takie same. Mężczyźni dodatkowo zawsze muszą odpowiedzieć na pytanie dot. wykształcenia oraz państw, które odwiedzili. 

Nie sa. 

Z ciekawosci przeszlam przez wniosek jeszcze raz. Zadnych pytan o wykształcenie czy odwiedzone kraje nie bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu logika? Jedynie mężczyźni dużo podróżują do innych krajów? To samo z wykształceniem. Przecież w Polsce większy odsetek osób z wyższym wykształceniem to kobiety właśnie. To je wniosek o wizę do Hameryki, tego nie ogargniesz ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...