Skocz do zawartości
BBerry

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)

Recommended Posts

1 minutę temu, Roelka napisał:

Trzeba bedzie sprawdzac poczte. :p

A kiedy Ci list wygasa? Miejmy nadzieje, ze w miare sprawnie im to pojdzie. Ja w takim razie nie musze sie martwic o to prawie az do konca 2019. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość
5 minut temu, ilon napisał:

A kiedy Ci list wygasa? Miejmy nadzieje, ze w miare sprawnie im to pojdzie. Ja w takim razie nie musze sie martwic o to prawie az do konca 2019. 

Moje papiery sa wazne do wrzesnia :) Chociaz mam nadzieje, ze do tego czasu dostane nowa karte. :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 godzin temu, Roelka napisał:

Moje papiery sa wazne do wrzesnia :) Chociaz mam nadzieje, ze do tego czasu dostane nowa karte. :p

Skladaj papiery na obywatelstwo i sie tym glupim I-751 nie przejmuj. Jak przyjdzie czas na interview, beda musieli sprawe i tak rozpatrzyc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He wczoraj dostalem I-797 na 6 msc przed czasem, teraz tylko 60 dni na plastik i po zabiegu, bez zadnych interview.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość
26 minut temu, ROB7 napisał:

He wczoraj dostalem I-797 na 6 msc przed czasem, teraz tylko 60 dni na plastik i po zabiegu, bez zadnych interview.

Na pewno piszesz w dobrym wątku? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość
2 godziny temu, ROB7 napisał:

ze mnie tak gladko poszlo

No tak, ale jak chwalisz się jakimś innym procesem w tym wątku to jest to trochę mylące. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz