Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ROB7 napisał:

Zeby dopelnic tego wszystkiego co nie w temacie, dzisiaj dostalem zielona karte na kolejne 10 wiosenek, 3 dni po otrzymaniu I-797. He myslalem miesiac dwa a tu bach 3 dni. A gadaja ze urzedy tutaj opieszale sa.

Z jakiej kategorii? Bo sie pogubilam teraz. ROC po malzenstwie z obywatelem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ilon napisał:

Z jakiej kategorii? Bo sie pogubilam teraz. ROC po malzenstwie z obywatelem? 

Też właśnie się zastanawiałam  o czym on pisze. Bo RoC na pewno nie trwa parę dni ani miesiąc..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
Dnia 20.07.2017 o 21:38, andyopole napisał:

Ten kwiatek zastępuje dwuletnią GC, która utraciła ważność do czasu aż otrzymasz 10 letnią GC. Kto daje Ci 100% gwarancji że ja dostaniesz?

Co Was tak pili do tego obywatelstwa? Nie rozumiem. Nazwisko Krzak nie pasuje? Bush brzmi lepiej...

 

Dnia 25.07.2017 o 10:44, BBerry napisał:

Po co taki negatywny post? Co nazwisko ma do obywatelstwa?

 

Dnia 20.07.2017 o 23:23, Amy napisał:

Mnie tam nic nie pililo :) chcialam miec to juz z glowy, a nazwiska nie zmienialam, mam nadal swoje polskie, dlugie i ciezkie do wymowienia ;) 

 

wszystko chodzi o kolor paszportu, ktorym bedziemy machac na Okeciu podczas podrozy na trasie USA - PL - USA,

niebieski, a bordowy - to jest roznica....zapytajcie Tych co podrozuja...

[sorry za refresh starych postow ]

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boziu! Chyba USCIS widzialo moj post na forum! Przyznawac sie - kto ma wtyki!? 

b4uo5781ihst.jpg

Jestem MEGA zdziwiona ale i super szczesliwa, bo szczerze mowiac spodziewalam sie albo RFE albo conajmniej interview. W kwestii przypomnienia - GC uzyskalam po slubie z obywatelem (K1), nie mialam interview przez uzyskaniem pierwszej karty, a przez apliwaniem o ROCa wzielam rozwod. Sprawa troszke skomplikowana i strasznie sie martwilam, ale wszystko poszlo swietnie! Dziekuje wszystkim za wskazowki i mentalne wsparcie. No, teraz sie mnie nie pozbedziecie przez nastepne kilka lat! Wypijcie wszyscy drineczka za llonke :D 

  • Like 3
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...