Skocz do zawartości
BBerry

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)

Recommended Posts

Zeby dopelnic tego wszystkiego co nie w temacie, dzisiaj dostalem zielona karte na kolejne 10 wiosenek, 3 dni po otrzymaniu I-797. He myslalem miesiac dwa a tu bach 3 dni. A gadaja ze urzedy tutaj opieszale sa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 godzin temu, ROB7 napisał:

Zeby dopelnic tego wszystkiego co nie w temacie, dzisiaj dostalem zielona karte na kolejne 10 wiosenek, 3 dni po otrzymaniu I-797. He myslalem miesiac dwa a tu bach 3 dni. A gadaja ze urzedy tutaj opieszale sa.

Z jakiej kategorii? Bo sie pogubilam teraz. ROC po malzenstwie z obywatelem? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
19 minut temu, ilon napisał:

Z jakiej kategorii? Bo sie pogubilam teraz. ROC po malzenstwie z obywatelem? 

Też właśnie się zastanawiałam  o czym on pisze. Bo RoC na pewno nie trwa parę dni ani miesiąc..  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj dostalam nowy list z USCIS z przedluzeniem na te 18 miesiecy. W sumie nie zajelo im az tak dlugo. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wlasnie mija rok od wyslania mojego pakietu. Przed wczoraj dostalam info, ze moja sprawa zostala przeslania do innego biura, wiec teraz czekam na list i dokladne info. Wiec jest jakis progres. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, dostałam dzisiaj list z immigration o dodtakowe dowody. Czy to obecnie normalna procedura czy powinnam zacząc się martwic? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach