Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MIAMI33 napisał:

W niemczech,dużym mieście jak wyjdziesz wieczorem na pewnoe zostaniesz zaczepiony przez osoby arabskiego pochodzenia,i jak się skończy na zaczepieniu to masz szczęście.

Ja tam gdziekolwiek nie pojde to mnie ktos zaczepia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, Micart napisał:

Nie wiem jak w innych miastach ale w Los Angeles mógłbyś bać się dużo bardziej niż gdziekolwiek w Niemczech :lol:

Ty opisujesz jedno miasto,to ja Ci na to że w chiraqu w chicago pewnie jeszcze bardziej mógłbym się bać,ale wtedy tu jest mowa o dzielnicach/miastach.Nie powierzchni całego kraju.

 

// edit literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MIAMI33 napisał:

Ty opisujesz jedno miasto,to ja Ci na to że w ciraqu w chicago pewnie jeszcze bardziej mógłbym się bać,ale wtedy tu jest mowa o dzielnicach/miastach.Nie powierzchni całego kraju.

No to powiem Ci że na powierzchni całych Niemiec też tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MIAMI33 napisał:

W niemczech,dużym mieście jak wyjdziesz wieczorem na pewnoe zostaniesz zaczepiony przez osoby arabskiego pochodzenia,i jak się skończy na zaczepieniu to masz szczęście.

No wiec jak tu. Tylko tu, ludzie ktorzy zaczepiaja sa przewaznie uzbrojeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Micart napisał:

No to powiem Ci że na powierzchni całych Niemiec też tragedii nie ma.

Nie ma? W każdym dużym mieście wieczorem nie możesz czuć się bezpiecznie.Jadąc tylko za granicę do Polski jedź do poznania,wrocławia czy gdziekolwiek przy granicy.Możesz bawić się całą noc bez zagrożenia jakiegokolwiek.

 

2 minuty temu, katlia napisał:

No wiec jak tu. Tylko tu, ludzie ktorzy zaczepiaja sa przewaznie uzbrojeni

Co tu porównywać stany gdzie teksas jest większy od rejonu co pokazałem,gdzie mieszka 300 milionów ludzi w dużych odległościach od siebie i nie każde miejsce w stanach lub większe miasto jest tak niebezpieczne.W niemczech każde większe miasto w nocy jest bardzo niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

nawet w Kanadzie sa miejsca których należy unikać a przecież to spokojny kraj. Poczytaj post Kariny czym się kończy brak ubezpieczenia .

No pewnie w Polsce nawet znajdziesz takie miejsca gdzie lepiej po zmroku nie chodzić.Ale ja porównuje skale kraju jakim są stany i jakim niemcy,na prawdę nie ma co porównywać bo to powierzchnia max jak jeden stan,a to jest pełnoprawny kraj którym jak by mieszkało 1/3 ameryki i pokazuje jakie tu jest duże prawdopodobieństwo,że coś Ci się w nocy stanie,niż w takiej dużej ameryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...