Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego ze wszystkie tematy o naturalizacje sa stare, zakladam nowy. :P

Chce sie polaczac z ludzmi ktorzy wysylaja wkrotce albo niedawno wyslali dokumenty N-400.

Macie jakies porady co do przygotowywania dokumentow? Co sprawia trudnosc w aplikacji i na co uwazac? Jak dlugo trwa caly proces? Jak juz jestes po tescie, to podaj jakies trudne pytania :) Zastanawiam sie czy pytania na tescie skladaja sie glownie z tych co sa np na aplikacjach w telefonie, na ktorych sie mozna uczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, BBerry napisał:

Z tego ze wszystkie tematy o naturalizacje sa stare, zakladam nowy. :P

Chce sie polaczac z ludzmi ktorzy wysylaja wkrotce albo niedawno wyslali dokumenty N-400.

Macie jakies porady co do przygotowywania dokumentow? Co sprawia trudnosc w aplikacji i na co uwazac? Jak dlugo trwa caly proces? Jak juz jestes po tescie, to podaj jakies trudne pytania :) Zastanawiam sie czy pytania na tescie skladaja sie glownie z tych co sa np na aplikacjach w telefonie, na ktorych sie mozna uczyc. 

Pytania w teście są tylko i wyłącznie z setki tych które są w książce . Nic innego dostać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma trudnych pytań. Jak dla mnie proces przebiegł szybko i bez problemowo. Jesli rodzina pójdzie na przysięgę z tobą, to przypomnij wszystkim aby zabrali swoje ID lub paszporty, bo inaczej nie zostaną wypuszczeni do budynku. Moze i pierdoła ale głupio miec kogoś na zewnątrz, przez taka drobnostkę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, pelasia said:

Nie ma trudnych pytań. Jak dla mnie proces przebiegł szybko i bez problemowo. Jesli rodzina pójdzie na przysięgę z tobą, to przypomnij wszystkim aby zabrali swoje ID lub paszporty, bo inaczej nie zostaną wypuszczeni do budynku. Moze i pierdoła ale głupio miec kogoś na zewnątrz, przez taka drobnostkę  :D

Dzieki. Fajna ta przysiega? Widzialam na zdjeciu ze ludzie sie nawet ladnie ubieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, sly6 said:

trudność to w określeniu ile byleś po za USA. Tak te pytania sa w książkach by przystąpić do obywatelstwa.

Tak, bede musiala sobie przypomniec daty lotow za granice, to nie wiecej niz 2 tyg w roku. Czy oni przysla mi ksiazeczke do nauki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BBerry napisał:

Dzieki. Fajna ta przysiega? Widzialam na zdjeciu ze ludzie sie nawet ladnie ubieraja.

Czy fajna? Chyba tego bym tak nie określiła ale zalezy od osobistego odczucia. U mnie przysięga była w ten sam dzien co test, wiec wszystko jakoś przeleciało! Tak pytania sie dostaje na odciskach, u mnie dawali w formie " książeczki" ( bardziej to przypominało magazyn) i rownież CD, mozna było sobie słuchać podczas jazdy samochodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BBerry napisał:

Dzieki. Fajna ta przysiega? Widzialam na zdjeciu ze ludzie sie nawet ladnie ubieraja.

A co to znaczy "fajna" ?

W zaproszeniu - jezeli nie jest tego samego dnia, jasno pisza ze to jest istotne wydarzenie i zeby sie stosownie ubrac - na mojej (~70 osob, w sadzie downtown Cinci) trafilo sie kilka osob ktorej najwyrazniej nie zrozumialo co napisali ale uznali ze nie musza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...