Skocz do zawartości

Tapatalk i brak możliwości logowania do forum


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie probowalam tapatalka, ale mi ogolnie przeszkadza to, ze po kliknieciu tematu przenosi mnie do pierwszego posta, a nie do ostatniego przeczytanego. Nie klikalam nigdy wczesniej ani na gwiazdki, ani na nic innego. Przenosilo po samym kliknieciu tematu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Nie probowalam tapatalka, ale mi ogolnie przeszkadza to, ze po kliknieciu tematu przenosi mnie do pierwszego posta, a nie do ostatniego przeczytanego. Nie klikalam nigdy wczesniej ani na gwiazdki, ani na nic innego. Przenosilo po samym kliknieciu tematu :( 

U mnie jest niestety tak samo. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione. A Tapatalk zaraz sprawdzę na telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, macios6 napisał:

Witam,

czy ktoś się spotkał z problemem w aplikacji tapatalk że nie można zalogować się do forum (pomimo że podaje się poprawne dane) ?

Wyskakuje błąd you are not logged in or you do not have permission to do this action.

U mnie jest to samo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze przenosilo do pierwszego nieprzeczytanego posta po kliknięciu kropki/gwiazdki, a po kliknięciu tytułu do pierwszego posta. Takie chyba są założenia i tak to powinno działać. 

Kwestię tapatalka poruszam już kiedyś w tym luźnym temacie. Działało to do lutego jak dobrze pamiętam i po ostatnim apgrejdzie forum coś się posypało. 

Jak się da to też prosiłbym o naprawę  tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...