Skocz do zawartości

Finał sponsorowania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Ja również jestem z kategori F4 tylko, że  jestem jakby w jednej kategori z ojcem nie wiem czy to tak sie fachowo mowi, ponieważ zaakceptowałam sie jako dziecko poniżej 21 roku życia mimo ze w tym roku kończę 25. Ojciec GC dostał rok temu w pazdzierniku, ja zbytnio nie chciałam GC az w tym roku sie zdecydowałam i w tym momencie czekam na rozmowę, tzn dostałam e-mail z NVC ze dokumenty zostały zaakceptowane i wyślą mi z miesięcznym wyprzedzeniem datę spotkania a na to maja 3 miesiące jak zrozumiałam z tego emaila. Czy zdążyło sie komuś ze trwało to dluzej niż 3 miesiące? Bo jestem bardzo ciekawa. Dodam ze moje PD jest na 2001 rok, ponieważ ojcu również sie kiedyś nie spieszyło z załatwianiem tej GC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, sly6 said:

Jeśli tak napisali to tak będzie 

Byłaś jako dziecko podczepiona pod petycję Twojego Taty, jeśli On czekał w kategorii brat, siostra to Ty tak samo,.

Byłam. Tylko martwi mnie wiek w którym teraz jestem tzn ze mogą mi na rozmowie powiedzieć ze przekroczyłam ten próg 21? 

I drugie pytanie oczywiście jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć jeżeli znasz odpowiedz. 

We wrześnie tego roku urodziłam córeczkę i odrazu prawnik z USA który zajmuje sie moja sprawa kazał wyslac mi akt urodzenia i wyrobic paszport córce. Czyli bedzie ona podpięta pod moja GC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KasiaKo napisał:

Byłam. Tylko martwi mnie wiek w którym teraz jestem tzn ze mogą mi na rozmowie powiedzieć ze przekroczyłam ten próg 21? 

I drugie pytanie oczywiście jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć jeżeli znasz odpowiedz. 

We wrześnie tego roku urodziłam córeczkę i odrazu prawnik z USA który zajmuje sie moja sprawa kazał wyslac mi akt urodzenia i wyrobic paszport córce. Czyli bedzie ona podpięta pod moja GC ?

Jeśli prawnik tak powiedział to poczekaj co inny napiszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, sly6 said:

KasiaKo możliwa jest karta dla Ciebie tylko że tutaj wchodzą pewne obliczenia a bez dat pewnych nawet dobry prawnik Ci nie powie o tym czy zielona kartę dostaniesz.  Spytaj się swojego prawnika jak On to widzi. 

Jakie daty? 

Mi prawnik powiedział ze to tylko zależy od konsula na rozmowie czy mi przyzna czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KasiaKo napisał:

Jakie daty? 

Mi prawnik powiedział ze to tylko zależy od konsula na rozmowie czy mi przyzna czy nie. 

Data złożenia petycji, zatwierdzenia plus czy wizy były dostępne 

Dobry prawnik powie Ci na 100% czy masz możliwość dostać wizę,  Konsul obliczy i mu wyjdzie czy masz gc czy też nie. Dlatego te daty są tak ważne i ktoś może mieć powyżej 21 lat i dostanie gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...