Skocz do zawartości

Finał sponsorowania


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, KasiaKo napisał:

A wiesz może czy do ambasady można np wejść z partnerem i dzieckiem? Czy absolutnie nie?

Widzialam rodziny z malutkimi dziecmi , jest nawet kacik do zabaw dla maluchow ale nie wiem na jakich zasadach weszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, krokus napisał:

Widzialam rodziny z malutkimi dziecmi , jest nawet kacik do zabaw dla maluchow ale nie wiem na jakich zasadach weszli.

Byli z loterii lub innych wiz i wtedy mogli wejść na teren Ambasady. Tutaj ludzie piszą gdy wchodzą całymi rodzinami na rozmowę o wizę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KasiaKo napisał:

Ok! 

A orientujecie się jak jest z wyjazdem małego dziecka do USA z jednym z rodziców? Trzeba miec jakies zgodę drugiego rodzica potwierdzona przez notariusza a potem tłumacza przysięgłego ? Jest cos takiego?

Jak masz paszport to powinno wystarczyć lecz bywa różnie na granicy i lepiej miej takie coś od notariusza plus tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Halo!

Co myślicie o Paniach na infolinii w Ambasadzie? Czy są one dobrze poinformowane itd ? Zadzwonilam z pytaniem o "potwierdzenie spotkania" i rozmowa zeszła na rozne tematy odnosnie mojej wizy. Na poczatku myslala ze jestem z jakiejs innej kategorii dopiero jak ja jej powiedzialam o co chodzi to powiedziala ze majac tyle lat nie powinnam dostac wizy :/ i nie wie czemu jest dla mnie ona dostepna. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KasiaKo napisał:

Halo!

Co myślicie o Paniach na infolinii w Ambasadzie? Czy są one dobrze poinformowane itd ? Zadzwonilam z pytaniem o "potwierdzenie spotkania" i rozmowa zeszła na rozne tematy odnosnie mojej wizy. Na poczatku myslala ze jestem z jakiejs innej kategorii dopiero jak ja jej powiedzialam o co chodzi to powiedziala ze majac tyle lat nie powinnam dostac wizy :/ i nie wie czemu jest dla mnie ona dostepna. Co o tym sadzicie?

Masz prawnika który powinien Ci obliczyć daty bo nie znając tych dat może ktoś Ci powiedzieć że wiza będzie lub też nie. 

Konsul zobaczy i podejmie decyzję. Daty spotkania się nie potwierdza jedynie możesz zmienić datę rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, sly6 said:

Masz prawnika który powinien Ci obliczyć daty bo nie znając tych dat może ktoś Ci powiedzieć że wiza będzie lub też nie. 

Konsul zobaczy i podejmie decyzję. Daty spotkania się nie potwierdza jedynie możesz zmienić datę rozmowy. 

No nie chodzilo mi o potwierdzenie spotkania tylko odbior paszportu :D pomylilam sie!

Powiedz mi bo dowiedzialam  sie ze wiza byla dla nas aktywna juz podobno w 2008 roku :D czy od tego roku sie liczy jakoś ten wiek? Bo babeczka na infolinii mi powiedziala ze taka wiza powyzej 21 roku wazna jest przez rok a z tego co czytam tu na forum to nie ma czegos takiego. Chyba ze ja to wszystko zle rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...