Skocz do zawartości

Finał sponsorowania


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, sly6 said:

Data złożenia petycji, zatwierdzenia plus czy wizy były dostępne 

Dobry prawnik powie Ci na 100% czy masz możliwość dostać wizę,  Konsul obliczy i mu wyjdzie czy masz gc czy też nie. Dlatego te daty są tak ważne i ktoś może mieć powyżej 21 lat i dostanie gc.

A ta priority date ma jakies znaczenie czy to zupełnie inne daty jeszcze? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 hours ago, Xarthisius said:

Teraz dopiero zauwazylem, ze w tamtym watku to tez Ty o to pytalas... Zadajesz pytania na ktore juz uzyskalas odpowiedz. Liczysz na to ze sie zmieni?

:) nie liczę ze sie zmieni, ale zapytałam tu również o to ze kazali mi wyslac akt urodzenia corki. I to mnie bardzo zastanawia, bo wy w poprzednim wątku powiedzieliście ze dziecko bedzie musiało jechac na normalnej wizie lub liście przewozowym jak dobrze pamietam. I to mnie po prostu zastanawia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, KasiaKo said:

:) nie liczę ze sie zmieni, ale zapytałam tu również o to ze kazali mi wyslac akt urodzenia corki. I to mnie bardzo zastanawia, bo wy w poprzednim wątku powiedzieliście ze dziecko bedzie musiało jechac na normalnej wizie lub liście przewozowym jak dobrze pamietam. I to mnie po prostu zastanawia :) 

To pytanie:

On 10/27/2018 at 1:31 PM, KasiaKo said:

We wrześnie tego roku urodziłam córeczkę i odrazu prawnik z USA który zajmuje sie moja sprawa kazał wyslac mi akt urodzenia i wyrobic paszport córce. Czyli bedzie ona podpięta pod moja GC ?

tez juz zadalas i dostalas odpowiedz od @karina

Jezeli interesuje Cie dlaczego Twoj prawnik kazal Ci wyrobic corce paszport i doslac akt urodzenia, zapytaj go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 10/28/2018 at 7:42 PM, Xarthisius said:

To pytanie:

tez juz zadalas i dostalas odpowiedz od @karina

Jezeli interesuje Cie dlaczego Twoj prawnik kazal Ci wyrobic corce paszport i doslac akt urodzenia, zapytaj go. 

Zapytam :) 

A czy ktoś może orientuje się jak jest z badaniami? Ponieważ dostałam już e-mail z data rozmowy. I chciałabym wiedzieć jak to wygląda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KasiaKo napisał:

Zapytam :) 

A czy ktoś może orientuje się jak jest z badaniami? Ponieważ dostałam już e-mail z data rozmowy. I chciałabym wiedzieć jak to wygląda :) 

Listę lekarzy masz na stronie Ambasady, dzwonisz i umawiasz się na wizytę. Płacisz na miejscu za poszczególne badania plus brakujące szczepionki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, sly6 said:

Listę lekarzy masz na stronie Ambasady, dzwonisz i umawiasz się na wizytę. Płacisz na miejscu za poszczególne badania plus brakujące szczepionki 

Tzn wszystkie badania i szczepionki musze juz miec przed rozmowa tak? Dobrze rozumiem? 

A czy wiesz jakie to sa badania i jakie szczepionki? I jak w ogole jest ze szczepionkami, ponieważ jestem matka karmiąca i nie moge z tego co wiem wziąć szczepionek. 

Aaa i na stronie ambasady tzn jeżeli mam rozmowę w Warszawie to tam musze robic badania? Czy można w Krakowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KasiaKo napisał:

Tzn wszystkie badania i szczepionki musze juz miec przed rozmowa tak? Dobrze rozumiem? 

A czy wiesz jakie to sa badania i jakie szczepionki? I jak w ogole jest ze szczepionkami, ponieważ jestem matka karmiąca i nie moge z tego co wiem wziąć szczepionek. 

Aaa i na stronie ambasady tzn jeżeli mam rozmowę w Warszawie to tam musze robic badania? Czy można w Krakowie? 

Możesz mieć badania w Krakowie. Listę badań też masz na stronie Ambasady plus piszemy tutaj w tematach o loterii wizowej bo zakres badań jest taki sam. 

Co do szczepionek jeśli masz kartę szczepień to weź ja ze sobą np jako dziecko czy młoda osoba miałaś szczepienia i jeśli będą kompletne to Cie nie będą szczepić jeśli brakuje to Ci o tym powiedzą. 

Kiedyś tutaj ktoś pisał że podobno można po wlocie się zaszczepić tylko potwierdź to w Ambasadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...