Skocz do zawartości

Finał sponsorowania


Rekomendowane odpowiedzi

30 minutes ago, sly6 said:

Ile może trwać taka rozmowa zależy od ilości osób i czy między czasie system będzie sprawny. Jedni są np 3 godziny a inni trochę dłużej. 

Ta godzinę która masz to jest godzina że masz być przy wejściu do Konsulatu a nie ze ma być rozmowa. Przy takich wizach sprawdza się dokumenty plus czy się kwalifikujesz i dopiero wtedy podejmuje decyzje Konsul. 

Aha! Czyli przed ta godzina i tak mnie nie wpuszcza do srodka? Dobrze wiedzieć bo miałam zamiar byc tam wcześniej hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Pozdrowienia już z Amerykańskiej strony, z Minnesoty.

Lot przez Amsterdam do MN szybki, sprawny....

Imigracyjna na lotnisku MSP jeszcze przyzwyczajona do papierkowego stylu pracy (mimo adnotacji "docs in ICC) na visie, agentka chciała ode mnie kopertę z papierami ;) )

Na szczęście drugi etap kontroli potwierdził że wszystko gra i w efekcie usłyszałam 'welcome to America' 

Celna na bagażówce też przepuściła po paru pytaniach i wreszcie, po roku przerwy, mogłam ucałować męża.

A na zewnątrz: góry śniegowe i 4 auta w zaspach po poślizgach w drodze do domu. A i jeszcze zniszczone, popękane walizki (trudno, pójdą do śmieci jak się rozpakuję).

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...