Skocz do zawartości

Wejście w dwie osoby na rozmowę po wize


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w piątek tj. 18.08 idę do konsulatu w Krakowie w sprawie wizy razem z chłopakiem. Chcemy lecieć w to samo miejsce do USA (do jego rodziny), zaznaczyliśmy we wnioskach ten sam adres pobytu w Stanach, niestety nie mogliśmy dać tam, że ubiegamy się razem po wizy bo we wniosku dało się tylko zaznaczyć osoby z rodziny, a rodziną nie jesteśmy. Moje pytanie brzmi czy będzie istniała możliwość dogadanie się z kimś w Konsulacie byśmy na rozmowę weszli razem, jeżeli jest to samo miejsce i czas wylotu?

Oczywiście jesteśmy umówieni na ten sam dzień i godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MartuSs napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) A może wiesz czy lepiej wejść razem czy osobno? :) Kiedy są większe szanse, że odpowiedź będzie pozytywna? Czy to loteria? :)

też mam wizytę w parze w Piątek ale w Warszawie:) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MartuSs napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) A może wiesz czy lepiej wejść razem czy osobno? :) Kiedy są większe szanse, że odpowiedź będzie pozytywna? Czy to loteria? :)

razem iść.. To nie loteria i nawet byl post o tym czy loteria czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MartuSs napisał:

Jak poszło? Bo u nas gładko i be problemu pozytywnie na 10lat

Hej u nas tez pozytywnie :) nie wiem nie ile nie pytałam ale muszę przyznać ze spodziewałam się takich pytań , i trafiliśmy do kobiety , głównie mnie maglowala bo byłam dwa razy i mam tam rodzenstwo :)   Gratulacje :) dam znać na ile jak odbiorę paszport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...