Skocz do zawartości

co-sponsor /joint-sponsor bezrobotny?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy co-sponsor moze byc w chwili wysylania papierow bezrobotny? Jesli przez ostatnie 3 lata zarobil 4 razy wiecej niz jest wymagane, po prostu jest miedzy jednym a drugim zleceniem?

 

2. Jak dlugo co-sponsor jest odpowiedzialny? Slyszalam wersje ze 3 lata i slyszalam kolejna ze 10 lat. I sie zastanawiam bo jak bede odnawiac karte za 2 lata to juz nie bede potrzebowc co-sponsora bo glowny bedzie zarabial wystarczajaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi ze kiedys tam tylko 3 lata temu ok 50 tys 2 lata temu ok 60 tys w tym roku ok 60 tys po prostu obecnie jest na bezrobotnym a papiery wysylamy za ok 2 tygodnie 

plus list od pracodawcy z tego co czytalam jest fakultatywny nie obligatoryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Angelika Pawelczak napisał:

nie chodzi mi ze kiedys tam tylko 3 lata temu ok 50 tys 2 lata temu ok 60 tys w tym roku ok 60 tys po prostu obecnie jest na bezrobotnym a papiery wysylamy za ok 2 tygodnie 

Bez znaczenia. Jeżeli obecnie nie ma pracy, to nie może być co- sponsorem, chyba że ma wystarczająco dużo assets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego dobrego kolegę, dobrego człowieka, sponsorowala obca kobieta, emerytka. Gdy przyszla potrzeba wyjela zza pazuchy akty własności kilkunastu kamienic w centrum Portland. Urzędnikom opadły szczęki, przy okazji okazało się że jeden wynajmował od niej mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...