Skocz do zawartości

Wyjazd do USA a karta debetowa? Kredytowa?


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Felek07 said:

Rozumiem, że płacąc kartą kredytową wygląda to tak, że np. przy wynajmie samochodu na karcie blokują kaucję, a za wynajem normalnie płace (np. gotówką) i potem kaucję odblokowują? Czy z kredytowej pobierają kaucję+opłatę za wynajem? Proszę o wyjaśnienie - jestem jeszcze laikiem w tych kwestiach. 

Standardowo to wygląda tak: Przy wynajmie blokują ci na karcie kwotę co pokrywa: wynajem auta + paliwo (jakbyś nie uzupełnił) + kaucję. Oddając jak zgadzasz się obciążyć tę kartę to już nic nie musisz robić. Oddajesz kluczyki i mówisz "Thank you". Oni z zablokowanej sumy sami pobiorą ile trzeba - jeśli oddałeś pełny bak i nie uszkodzony samochód to zabiorą tylko kwotę za wynajem auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Standardowo to wygląda tak: Przy wynajmie blokują ci na karcie kwotę co pokrywa: wynajem auta + paliwo (jakbyś nie uzupełnił) + kaucję. Oddając jak zgadzasz się obciążyć tę kartę to już nic nie musisz robić. Oddajesz kluczyki i mówisz "Thank you". Oni z zablokowanej sumy sami pobiorą ile trzeba - jeśli oddałeś pełny bak i nie uszkodzony samochód to zabiorą tylko kwotę za wynajem auta

Tylko ze za wynajem samochodu ja już zapłaciłem ściągnęli mi z karty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alamo nic wiecej nie chcieli, a w Thrifty musialem oplacic przy odbiorze dodatkowo te wszystkie dodatkowe oplaty, ktore sobie naliczyli.

Tez wynajmowalem z rentalcars i tez odrazu pobrali mi z konta platnosci za te auta

 

Czyli jak płatność pobrana to tylko na miejscu kaucja+ inne poerdoly zostanie zablokowana.

Kwota za najem nie będzie już pobierana?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy mialem polskie i bez problemu przyjeli w wypozyczalni. Jesi nie bedziesz w USA dluzej jak 3mce to miedzynarodowe jest zbedne.
 
Oplate za wypozyczenie juz uisciles wiec drugi raz Ci jej nie moga pobrac


To chyba międzynarodowego nie wyrabiam, mam nadzieje ze w Nevadzie albo San Francisco nie bd mieli problemów z tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...