Skocz do zawartości

Czy jest sens jechać po 45 roku życia?


Peterr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Peterr napisał:

13tys...... , tak pełnoletni za miesiąc, nie wiem czy jeszcze to wypali. 

W Polsce pełnoletni to 18 lat, ale na potrzeby zielonej karty do 21 lat jest traktowany jako najbliższa rodzina, tak jak żona. Takze teraz bez problemu by dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peterr napisał:

13tys...... , tak pełnoletni za miesiąc, nie wiem czy jeszcze to wypali. 

z tym numerem nie masz co liczyć na październik.

mam pytanie czy wysłałeś ds260,wypełniałeś? Jesli chodzi o syna to załapie się. Gorzej bylo by w edycji loterii 2019.

znam ludzi co starsi jadą i jest ok i są młodsi ze maja problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Peterr napisał:

Witam, Czy jest sens jechać po 45 roku życia do USA ? Czy jest sens jechać będąc wylosowanym w loterii wizowej?

Sorry ale w mojej ocenie to jest niepoważne. Nie uważasz, że na takie pytania powinniście sobie odpowiedzieć zanim wysłaliście aplikacje loteryjne? Poprzez tak postępujących ludzi, szanse na wizę tracą tacy, którzy dali by się za nią pociąć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, stars & stripes napisał:

Sorry ale w mojej ocenie to jest niepoważne. Nie uważasz, że na takie pytania powinniście sobie odpowiedzieć zanim wysłaliście aplikacje loteryjne? Poprzez tak postępujących ludzi, szanse na wizę tracą tacy, którzy dali by się za nią pociąć... 

Dobrze, że dodałeś, że w Twojej ocenie jest to niepoważne ;)

Szansy na wizę nie traci nikt. Rozumiesz znaczenie słów "loteria" i "losowanie"?

Że już nie wspomnę o tym, że - jeżeli mnie pamięć nie myli - losowanych jest mniej więcej dwa razy więcej osób, niż wiz dostępnych w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia emerytury jest bardzo wazna, i takze mozliwosc pracy w firmie ktora pokryje czesc waszych kosztow ubezpieczenia medycznego. Wiec to nie moze byc byle jaka praca, bo takie nie oferuja dofinansowanego ubezpieczenia, ktore moze byc horendalnie drogie. (Kilka tysiecy na miesac.)

Czy syn planuje studiowac? Bo wiecie, w USA to tez jest droga sprawa, chociaz jezeli bedzie cierpliwy i troche wytrwaly (to znaczy zaakceptuje fakt, ze mozliwie bedzie musial i sie zadluzyc i przynajmniej troche pracowac w trakcie studiow, wiec te studia beda trwaly dluzej) to jest do rozwiazania.

W kazdym razie good luck. I dodam, ze 45 lat to nie tak duzo jak na normy amerykanskie, i lepiej ze NIE jestes lekarzem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stars & stripes napisał:

Sorry ale w mojej ocenie to jest niepoważne. Nie uważasz, że na takie pytania powinniście sobie odpowiedzieć zanim wysłaliście aplikacje loteryjne? Poprzez tak postępujących ludzi, szanse na wizę tracą tacy, którzy dali by się za nią pociąć... 

Następny sie znalaz, który uważa, ze ktoś mu kawałek szczescia ukradł. Jak w ogole śmiał brać udział w loterii i nie planować swego całego życia na tej podstawie ? Każdy rozumny człowiek zdaje sobie sprawę jakie sa szanse wygranej, jesli nie jest ci pisane wygrać, to nawet gdyby tylko 3 osoby brały udział i tak byś nie wygrał. Juz przestańcie z tym zabieraniem szansy...:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...