Skocz do zawartości

Czy jest sens jechać po 45 roku życia?


Peterr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przyjechałem w wieku 50 lat. W ubieglym roku kupiłem dom, nieduży ale na moje potrzeby wystarczający. Kupiłbym wcześniej gdybym w rok po przyjeździe nie popadł w chorobę, zeszło cztery lata zanim jako tako mnie zaleczyli a było cienko że mną, dwa razy był ksiądz z olejami. W marcu minęło moje 8 lat w USA. Nie jestem lekarzem, IT specem tylko zwykłym pocięglem po technikum. Dzięki temu że z niejednego pieca chleb jadłem nauczyłem się w życiu tego i owego. Dziś jestem Production Managerem w niedużej firmie. Wystarcza mi na życie i kupka rośnie. Fakt ważny, moje dzieci są na swoim i nie wydaje na nie żadnych pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Przyjechałem w wieku 50 lat. W ubieglym roku kupiłem dom, nieduży ale na moje potrzeby wystarczający. Kupiłbym wcześniej gdybym w rok po przyjeździe nie popadł w chorobę, zeszło cztery lata zanim jako tako mnie zaleczyli a było cienko że mną, dwa razy był ksiądz z olejami. W marcu minęło moje 8 lat w USA. Nie jestem lekarzem, IT specem tylko zwykłym pocięglem po technikum. Dzięki temu że z niejednego pieca chleb jadłem nauczyłem się w życiu tego i owego. Dziś jestem Production Managerem w niedużej firmie. Wystarcza mi na życie i kupka rośnie. Fakt ważny, moje dzieci są na swoim i nie wydaje na nie żadnych pieniędzy. 

Andy-ja z kolei ciebie pamiętam z forum "MojaWyspa" z GB.

Zapomniałeś wspomnieć o takim "drobiazgu" jak twój wieloletni zarobkowy pobyt w W. Brytanii. Dzięki temu do USA przyjechałeś ze sporym zasobem gotówki na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joanna30 napisał:

O, to Andy to zapalony emigrant, widzę :)

Nie, moja droga, nie jestem emigrantem. Chyba się powtórzę bo już tu o tym zdaje się pisalem. Nikt mnie z Polski nie wygonił, nikt mnie w USA na siłę nie trzyma. Ja po prostu akurat teraz tutaj mieszkam i pracuję tak jak to niegdyś  bywało w innych krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...