Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Tak. Dzieki za pomoc! Simon powinnien skonczyc analize w miare szybko, wszystkie dane juz sa. Ja mam w planach zrobic pare interaktywnych wizualizacji i dodac mozliwosc wysylania zapytan do bazy danych, ale chwilo brakuje mi czasu.

to czekam z niecierpliwością, bo mam wysoki numer i choć chwilowo się tym nie gryzę, to jednak z tyłu głowy jednak jest: będzie czy nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minutes ago, aktoto said:

to czekam z niecierpliwością, bo mam wysoki numer i choć chwilowo się tym nie gryzę, to jednak z tyłu głowy jednak jest: będzie czy nie będzie?

Na dane z DV-2018 niestety trzeba bedzie poczekac min. do 1 stycznia. Teraz to caly czas tylko zgadywanka, ale jak poprzednie schematy sie powtorza (Ukraina i Uzbekistan wysyca sie na ~13k - ~15k) to numery w VB przyspiesza. Nie martwilbym sie o EU26k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Radosny napisał:

Jakoś dziwnie mały ruch tutaj panuje - w porównaniu do zeszłej edycji, chyba wszyscy, którzy chcieli, już wyjechali :)

 

Spokój jest bo na razie chyba nie ma o co pytać. Sam formularz zgłoszenia jest prosty jak budowa cepa, a sam temat był pewnie wałkowany już wielokrotnie. Podejrzewam, że większy ruch w temacie zrobi się po 1 maja, jak wylosowani szczęśliwcy zaczną się brać za wypełnianie DS-260, a ci którym szczęście nie dopisało, będą topić smutki na forum ;)

ps. pozdrawiam "sąsiada" z Podbeskidzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia to ,że od pierwszych dni nie ma problemów z rejestracjom , w poprzednim roku np. pierwszy tydzień był podobno oblegany ,że wypełnienie formularza i jego wysłanie graniczyło z cudem. A w tym roku wszystko bez najmniejszych problemów , albo poprawili serwery albo jest zdecydowanie mniejsza ilość , albo wszyscy olali początek loterii i tłok zacznie się dopiero za jakiś tydzień.

Ja też podchodzę teraz bardziej na luzie , zawód tez był okrutny ale ja bym tego zawodem nie nazwał ja bym to nazwał zdenerwowanie (kulturalnie napisałem:D). Bo co mnie nie dadzą GC  , mnie?  Choć im więcej tutaj czytam tym mam większe przeczucie ,że w tamtym losowaniu nie miało się prawa udać np. przez to ,że dałem polskie litery ( i przeszło a powinno już przy pisaniu mnie zatrzymać i zmusić do poprawy) a skończywszy na tłumaczeniu na angielski nazwy miast itd. Teraz w tym roku jest na 100% poprawnie choć miałem cyrk z zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3.X zostałem trochę dłużej w pracy i o 18:03 wszedłem na stronę loterii, żeby zobaczyć jak to wygląda (to nasza pierwsza próba z DV, więc byłem ciekawy) i z lekkim zdziwieniem stwierdziłem, że wszystko pięknie śmiga. Około 22-giej usiadłem w domu do komputera i znów wszystko pięknie działało. Po wypełnieniu formularza strona z CN pojawiła się dosłownie po sekundzie. W połowie października będziemy jeszcze wysyłać zgłoszenie na żonę i zobaczymy czy w dalszym ciągu wszystko będzie pięknie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Ja też podchodzę teraz bardziej na luzie , zawód tez był okrutny ale ja bym tego zawodem nie nazwał ja bym to nazwał zdenerwowanie (kulturalnie napisałem:D). Bo co mnie nie dadzą GC  , mnie? 

Dokładnie tak samo miałam, ja taki porządny człowiek, a oni mnie nie chcą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...