Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎15 o 23:03, rynr napisał:

Z tego co widzę to:
- kosmetyka/formatowanie
- Rozwinięty akapit dotyczący separacji z małżonkiem.
- Dodano, że zdjęcia które nie spełniają wymogów powodują dyskwalifikacje

Jeżeli coś istotnego pominąłem, proszę o korektę :)

tyle jest nowości.. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
  • Any DV2018 selectees can enter DV2019 with no problems.
  • For goodness sake take a new photo for the entry!
  • DO NOT use an agent to fill in your forms. Doing so increases you chance of disqualification and of being scammed by the agent.
  • BE 100% HONEST ON THE ENTRY.
  • READ the instructions!!!
  • Include all derivatives. Not including a spouse or child is 100% CERTAIN disqualification.

Powodzenia dla wszystkich startujących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy czas zgłoszenia się do loterii ma jakieś znaczenie czy loteria to op prostu loteria? Tzn. czy jakbym wypełnił wszystko 3 października o 18.00 przed większością to mam jakieś większe szanse? Inna sprawa, że pewnie wtedy serwery są mocno przeciążone ;p Ale i tak mam zamiar w tym roku załatwić to jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, LukeFlorida said:

Mam pytanie - czy czas zgłoszenia się do loterii ma jakieś znaczenie czy loteria to op prostu loteria? Tzn. czy jakbym wypełnił wszystko 3 października o 18.00 przed większością to mam jakieś większe szanse? Inna sprawa, że pewnie wtedy serwery są mocno przeciążone ;p Ale i tak mam zamiar w tym roku załatwić to jak najszybciej

Definicja z wikipedii 

Loteria  gra losowa, której uczestnicy nabywają numerowane bilety, czyli „losy”. O wygranej decyduje „ciągnięcie” losów, czyli losowanie. Miejsce sprzedaży losów to kolektura.

Losowanie – czynność polegająca na wyciąganiu lub wybieraniu określonych liczb lub przedmiotów (los, karta, kupon, żeton itp.) w sposób wykluczający wpływ osoby losującej na wynik tej czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...