Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, emigrantka napisał:

Pogrzebalam w poprzednich watkach i pisza ze dopoki zawiadomienia o wygranej byly wysylane poczta adres faktycznie byl wymagany.Obecnie wsszystko odbywa sie droga elektroniczna i chyba ten pkt mozna sobie odpuscic. Zastanawiam sie tylko czy niewypelnienie tego komputer moze odebrac jako blad w aplikacji i uniewaznic zgloszenie.

Podejrzewam, ze adres wymagany jest do identyfikacji. Przyslowiowych Karolow Nowakow urodzonych tego samego dnia moze byc kilku, natomiast zamieszkujacych pod tym samym adresem już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, QuestKK napisał:

czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?

 

kiedyś tez musiałeś podać te dane. Nic nowego tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Due to technical issues, the registration period for DV-2019 is being restarted, and all entries made prior to October 18, 2017, will need to be resubmitted for the entrant to be considered. We regret the inconvenience to Diversity Visa entrants. In order to ensure fairness and protect the integrity of the process for all those concerned, however, we must restart the entry process for this year (DV-2019)."

https://ec.usembassy.gov/new-entry-period-diversity-visa-program-dv-2019/

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, QuestKK said:

czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?

Tak. Wszystkie dzieci (w tym adoptowane, pasierbow itd). Wiecej szczegolow znajdziesz w instrukcji, patrz pkt. 14

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-POLISH.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, QuestKK napisał:

czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?

 

Nie wydaje Ci się ^_^ Dokładnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...