Skocz do zawartości
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

7 minut temu, Xarthisius napisał:

W ktorym miejscu padl argument, ze DV zwieksza diversity? Najwyrazniej nie doczytalem.

Nie padl - ale to jedyny argument ktory moglby zostac uzyty w celu zatrzymania ewentualnego EO. Innych nie widze.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia ‎10‎/‎22‎/‎2017 o 13:09, Rozirozi napisał:

A jest tu ktoś kto miał rozmowę w innym kraju niz Polska?  Nie uśmiecha mi się przyjazd do Warszawy hehe 

W kazdym kraju, w ambasadzie USA masz do wyboru mozliwosc wyboru jezyka angielskiego lub miejscowego, w UK podobnie.

• Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, andyopole napisał:

W kazdym kraju, w ambasadzie USA masz do wyboru mozliwosc wyboru jezyka angielskiego lub miejscowego, w UK podobnie.

Nie wiem czym w zalozeniu Forum ma sie roznic "Like" od "Upvote" ale za ten komentarz dalbym Ci oba jakby byla taka mozliwosc :) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

32 minuty temu, rzecze1 napisał:

Nie wiem czym w zalozeniu Forum ma sie roznic "Like" od "Upvote"

Też nie wiem, ale zakładam że like=zgadzam się, a upvote=popieram. Niby to samo, ale między zgodą a poparciem jest jednak przepaść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Część wszystkim. Mam problem z photo toolem - klikam "choose photo" wybieram zdjęcie i... nic. Wracam do widoku głównego, czyli obrazka z konturami twarzy, a moje zdjęcie się nie ładuje. Od razu dodam że zdjęcie ma odpowiednią wielkość. Czy ktoś miał podobną sytuację i może mi pomóc?

Będę wdzięczna, 

Beata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj z inną przeglądarką internetową, najlepiej z Google Chrome.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli zdjęcie które dawałem wniosku o wizę było dobre przeszło bez żadnego problemu, a program photo validator pokazuje, ze zdjęcie które chce dać do loterii  jest złe to trzeba się udać do fotografa? Pokazuje błąd przy tej opcji jak trzeba ten zielony pasek u góry zdjęcia przesunąć do wierzchołka głowy a zielona linia nie znajduje się na podbródku. 

Edytowane przez adi4912

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O shit, to sobie poczekam. Szkoda, że nie zainteresowałem się tematem już kilka lat wcześniej... 

Jeszcze jedno pytanie. W 2016 prcowałem w USA na wizie J1 i miałem specjalnie robione pod nią zdjęcie. Słyszałem, że aplikując zdjęcia powinny być aktualne ale to chyba w ramach aplikowania co roku w tej loterii. Tutaj aplikuję do niej po raz pierwszy więc czy w tej sytuacji fotka może zostać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musi być nie starsza niż pól roku.. Obojętnie czy aplikujesz pierwszy raz czy kolejny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałeś wizę do USA to zostaje w systemie jesli chodzi o Ciebie.. Zmieniłeś datę pliku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zmieniałem. Jak mocno można się zmienić przez ten czas? Ten wymóg to chyba tylko do weryfikacji czy allahy brody nie zapuscily w tym czasie

Edytowane przez kubaz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedyś o tym pisaliśmy jak kto jest ze zdjęciami. Wedle zasad USA masz tak zrobić. Jak nie to brak wizy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim,

Czy będąc wylosowanym w DV2018, mogę brać udział w losowaniu DV2019 ? - czy koliduje to ze sobą ?

Pytam ponieważ posiadam wysoki numer, a ostatnie sytuacje sprawiają, że nic nie jest pewne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, filipp napisał:

Cześć wszystkim,

Czy będąc wylosowanym w DV2018, mogę brać udział w losowaniu DV2019 ? - czy koliduje to ze sobą ?

Pytam ponieważ posiadam wysoki numer, a ostatnie sytuacje sprawiają, że nic nie jest pewne. 

Oczywiscie ze mozesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to moje drugie podejscie aplikacja wyslana na DV-2019

filipp slij zgloszenie ponownie mozesz jedno nie ma wplywu na drugie... poztym im wiecej zgloszen tym wieksza pula dla polski w nowej loterii (tyle ze pewnie twoje zgloszenie nie bedzie brane pod uwage gdybys zalatwil sprawe teraz przy odrobinie szczescia) powodzenia... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tło mojego zdjęcia odbiega daleko od białego i jest raczej żółtawe i nieco chropowate... pomijając, że ich konwerter nieźle chrzani jakość. Ale mam nadzieję, ze to nie ma wielkiego znaczenia i zdjęcie mozna zmienić po ewentualnym wylosowaniu... Kiedyś o ile pamiętam, ta aplikacja akceptowała zdjęcie albo i nie.. a teraz po prostu się załącza. Czy może z wnioskiem o wizę mi się pomyliło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz