Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, QuestKK said:

a to przepraszam racja to wyjaśnia moje pytanie potrafię się przyznać do błędu.

A ja na prawde nie odsylam ludzi do instrukcji bo jestem wredny i zly, tylko dlatego ze sa tam wazne informacje z ktorymi warto sie zapoznac na etapie skladania wniosku, czy juz bedac wylosowanym. To ze sie ktos na mnie wpieprzy, ale przeczyta instrukcje to i tak jest "win".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, QuestKK napisał:

kolego inteligentny przestań obrażać i pierd.... bzdury pryszczu, nigdzie nie było odpowiedzi na to pytanie a w instrukcji odpowiedzi więc sam się ośmieszasz cieniasie. Następny frustrat i pieniacz z nad klawiaturki.

przeczytałem wiele wątków na tym forum i takiego chamstwa jak ten wpis to jeszcze tu nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2017 o 19:31, QuestKK napisał:

kolego inteligentny przestań obrażać i pierd.... bzdury pryszczu, nigdzie nie było odpowiedzi na to pytanie a w instrukcji odpowiedzi więc sam się ośmieszasz cieniasie. Następny frustrat i pieniacz z nad klawiaturki.

Hehehe, jaki zgrabny i adekwatny podpis. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Adminie,

Nie jest tak, że się czepiam, ale pragnę zapytać dlaczego mój post dot. Pana pryszcza został usunięty. Pojawiła się tu pewna niekonsekwencja Pana Admina. Obraźliwy post pana pryszcza został zachowany, a mój, łagodny w swojej formie, usunięty. Zwracam uwagę Panu Adminowi, że cenzura odeszła w niebyt i niech tam zostanie, czego życzę i sobie i Panu Adminowi przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Lempirx napisał:

Nie jest tak, że się czepiam, ale pragnę zapytać dlaczego mój post dot. Pana pryszcza został usunięty. Pojawiła się tu pewna niekonsekwencja Pana Admina. Obraźliwy post pana pryszcza został zachowany, a mój, łagodny w swojej formie, usunięty. Zwracam uwagę Panu Adminowi, że cenzura odeszła w niebyt i niech tam zostanie, czego życzę i sobie i Panu Adminowi przede wszystkim.

Tamta wypowiedz, mimo ze nie zawierala jakis wyszukanych form grzecznosciowych to generalnie miescila sie w temacie forum. Dopisywanie do niej konotacji politycznych to juz zdecydowane odbiegniecie od tematu. Byc moze nawet zauwazyles, ze Twoja wypowiedz doczekala sie odpowiedzi (tez usunietej) jeszcze bardziej brnacej w polityke. To chyba dobrze, ze tego typu dyskusje sa ucinane i mozna znalezc na forum informacje zgodne z tematem. O polityce mozna poczytac gdzies indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zgadzam się z takim stanowiskiem, ale faktycznie nie ma sensu dyskutować na temat pryszcza. Mam za to pytanie. Loteria rusza ponownie jutro, a co z osobami, które w pierwszym terminie wypełniły zgłoszenie i w błogiej nieświadomości (bo nie odwiedzają forum i np. nie czytają wypocin Pana pryszcza) czekają maja. Czy zostaną powiadomione przez organizatora loterii o falstarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lempirx napisał:

Oczywiście nie zgadzam się z takim stanowiskiem, ale faktycznie nie ma sensu dyskutować na temat pryszcza. Mam za to pytanie. Loteria rusza ponownie jutro, a co z osobami, które w pierwszym terminie wypełniły zgłoszenie i w błogiej nieświadomości (bo nie odwiedzają forum i np. nie czytają wypocin Pana pryszcza) czekają maja. Czy zostaną powiadomione przez organizatora loterii o falstarcie?

https://ec.usembassy.gov/new-entry-period-diversity-visa-program-dv-2019/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...