Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu jacy wy jesteście elokwentni wszyscy ;) zaraz pewnie zaleje mnie fala hejtu ale chciałbym przypomnieć że przeprosiłem za słoje słowa zainteresowanego a zareagowałem dlatego tak bo każdy zamiast odpowiedzieć to odsyła gdzieś jak by bardziej go bolało po prostu napisać odpowiedź. Śmieszne... Szkoda że tak traktujecie ludzi ale widać tak jest już w stylu Polaków że muszą drwić i się kłócić. Pozdrawiam i dziękuję Xarthisius za pomoc bo jedyny mimo wymiany zdań był łaskaw odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, QuestKK napisał:

Jezu jacy wy jesteście elokwentni wszyscy ;) zaraz pewnie zaleje mnie fala hejtu ale chciałbym przypomnieć że przeprosiłem za słoje słowa zainteresowanego a zareagowałem dlatego tak bo każdy zamiast odpowiedzieć to odsyła gdzieś jak by bardziej go bolało po prostu napisać odpowiedź. Śmieszne... Szkoda że tak traktujecie ludzi ale widać tak jest już w stylu Polaków że muszą drwić i się kłócić. Pozdrawiam i dziękuję Xarthisius za pomoc bo jedyny mimo wymiany zdań był łaskaw odpowiedzieć

ja Ci tez odpowiadałem,poczytaj i zobacz czy sa tam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lempirx napisał:

Oczywiście nie zgadzam się z takim stanowiskiem, ale faktycznie nie ma sensu dyskutować na temat pryszcza. Mam za to pytanie. Loteria rusza ponownie jutro, a co z osobami, które w pierwszym terminie wypełniły zgłoszenie i w błogiej nieświadomości (bo nie odwiedzają forum i np. nie czytają wypocin Pana pryszcza) czekają maja. Czy zostaną powiadomione przez organizatora loterii o falstarcie?

beda te osoby powiadamiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lempirx napisał:

Loteria rusza ponownie jutro, a co z osobami, które w pierwszym terminie wypełniły zgłoszenie i w błogiej nieświadomości (bo nie odwiedzają forum i np. nie czytają wypocin Pana pryszcza) czekają maja. Czy zostaną powiadomione przez organizatora loterii o falstarcie?

Ja dostałam wczoraj maila, żeby wysłać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sroka1984 napisał:

Czy ktoś nie dostał maila,mimo wysłania zgłoszenia przed awarią?Ja wysłalam zgłoszenie przed i nie otrzymałam maila?

Ja sprawdziłem i znalazłem w spamie. A oto treść: 

"Dear Diversity Visa Program entrant:
 
Please check www.dvlottery.state.gov for an important announcement regarding your Diversity Visa Program entry."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...