Skocz do zawartości
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

Jasna i klarowna odpowiedź na to pytanie jest na głównej stronie, pod linkiem do zgłoszenia w loterii.
85f74ae2d88b633994f81c00b1d17c5c.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie bardziej niż niewylosowania mam obawy przed odrzuceniem zgłoszenia przez nieprawidłowe zdjęcie :P

//może ktoś zechce rzucić na nie okiem?

Edytowane przez Amek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 godzin temu, Sroka1984 napisał:

Czy ktoś nie dostał maila,mimo wysłania zgłoszenia przed awarią?Ja wysłalam zgłoszenie przed i nie otrzymałam maila?

Ja tez nic nie dostalam a zgloszneie poszlo przed awaria.Moze cos z naszymi zgloszeniami bylo cos nie tak(np zle zdjecie itp) i mimo ze nas zarejestrowali  to i tak nie bylibysmy brani pod uwage w losowniu? Jak myslicie moze tak byc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, cee napisał:

Na stronie masz możliwość sprawdzenia.

No tak, zdjęcie wykalibrowałem i wyciąłem przy użycie narzędzia dostępnego na stronie travel.state.gov, ale lekka niepewność mnie trzyma :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też żadnego powiadomienia nie otrzymałem (a sprawdziłem dokładnie SPAM itd.) .Ja ciągle mam cykora przed ponowną rejestracjom ,że jednak tamto zgłoszenie nie zostało wykasowane :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie masz co się obawiać, wszystkie aplikacje złożone w dniach 3-10 są nieważne. Cytują dvlottery.state.gov :D

Due to a technical issue, the DV-2019 entry period that began on October 3 has been closed. Entries submitted during October 3-10 are not valid and have been excluded from the system; they will not count as a duplicate entry. 

Edytowane przez Amek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.