Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak ogólnie to posiadasz jedno nazwisko dwuczłonowe, a nie dwa nazwiska. Wpisz dokładnie tak, jak w dowodzie skoro nie masz paszportu.
Sam mam takie nazwisko, wpisałem dokładnie jak w dowodzie razem z łącznikiem. Wygląda to tak: "Naw...-Przy..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze warto pomyslec o NIE uzywaniu takiego nazwiska... ja mam, i to sprawia sporo klopotow.

Komputery czesto nie akceptuja "-" wiec nagle masz dwa nazwiska a nie jeden (co zmienia alfabetyczna kolejnosc) -- albo jedno dlugie: Kowalczyk-Smith nagle robi sie jako Kowalczyksmith. Czasami brakuje miejsc na podwojne nazwisko na formularzach jezeli masz dlugie pierwsze imie. Amerykanie ktorzy lubia skracac wszystko -- Los Angeles to LA, Washington DC to DC -- beda chcieli tez skrocic twoje nazwisko. Nikt nie bardzo wie czy Kowalczyk-Smith powinno byc alfabetycznie na K czy S, wiec na wszystkich listach na nazwisko musisz szukac tu i tam. Itp. To jest po prostu "a hassle."

Bardzo zaluje ze kiedykolwiek dodalam to -... gdyby nie bylo takiego zawracania glowy oficjalna zmiana nazwiska dawno juz bym zdecydowala sie na jedno albo drugie, ale NIE na obydwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, na myśl przychodzi scena z filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" ;). No cóż, w Niemczech gdzie obecnie mieszkam, moje dwuczłonowe nazwisko nie sprawia kłopotów. Pomyślę nad zmianą w razie wygranej.

Swoją drogą będę musiał chyba też pomyśleć nad uproszczeniem imienia. Muszę przyznać rodzicom, że mieli fantazje

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Amek napisał:

Nie dziwię się, na myśl przychodzi scena z filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" ;). No cóż, w Niemczech gdzie obecnie mieszkam, moje dwuczłonowe nazwisko nie sprawia kłopotów. Pomyślę nad zmianą w razie wygranej.

Swoją drogą będę musiał chyba też pomyśleć nad uproszczeniem imienia. Muszę przyznać rodzicom, że mieli fantazje emoji14.png

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

przy zmianie nazwiska dostajesz dokument z USC plus masz nowe dokumenty i to pokazujesz na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BACATY napisał:

Czy jesli sie wzielo udzial w loteri na maila ma przyjść jakies potwierdzenie? czy tylko screenshot tej strony po rejestracji SUCCESS! wystarczy?

Po udanej rejestracji wyswietla sie na potwierdzeniu numer, ktory musisz zachowac. Ten numer to jedyny sposob na sprawdzenie ewentualnej wygranej. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BACATY napisał:

Czy jesli sie wzielo udzial w loteri na maila ma przyjść jakies potwierdzenie? czy tylko screenshot tej strony po rejestracji SUCCESS! wystarczy?

a masz ukończone 12 lat nauki.bo piszesz ze masz tylko średnie. A ile trwała nauka? Kiedyś byl chłopak,miał 11 lat nauki i nici z wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...