Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.10.2017 o 22:28, emigrantka napisał:

Faktycznie dziwne ze jedni dostali powiadomienie a inni (np my ) nie . Tak jak pisali WSZYSTKIE zgloszenia zostaly anulowane wiec  o to sie nie boje. Bardziej zastanawia mnie nie otrzymanie maila -moze jeszcze przed losowaniem zostalo wrzucone do wora "odrzucone " ze wzgledu na jakis blad  a wysylali tylko do osob ktore "zostaly" im w bazie danych.(kwalifikowaly sie do losowania) .To jest dopiero stres co bylo zle i zeby tego nie powielic :-)))

Nie ma co się martwić.Właśnie dzisiaj rano dostałam maila z powiadomieniem o zmianach...tyle że trochę po czasie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, katlia napisał:

Duzo imigrantow zmienia nazwiska zeby ulatwic sobie zycie... kiedy dokladnie to zrobic to juz Twoja decyzja.

No i nie tylko nazwiska: znam dwoch Grzegorzow ktorzy oficjalnie przeszli na Greg bo Amerykanie robili OGROMNE oczy na te wszystkie rz !

He, he, mój ojciec ma oficjalnie na imię Włodzimierz, ale wszyscy od dziecka mówili na niego Maciek. Nazwisko też ma dwuczłonowe (przydomek i nazwisko - coś jak "Korwin-Piotrowski"). Po przyjeździe do Stanów (żona Amerykanka) używał imienia Mark (bo Maciej też nie za wygodne) i nazwiska bez przydomka. Ponieważ miał obywatelstwo jednego z krajów europejskich, który długo nie pozwalał na podwójne (a nie chciał z niego rezygnować) mieszkał w USA na GC prawie 30 lat (pamiętam, że urzędniczka w ambasadzie kiedy starałam się pierwszy raz o wizę nie mogła pojąć jak po tylu latach można nie mieć obywatelstwa). I jak wreszcie występował o obywatelstwo to przy swoim roztargnieniu zupełnie zapomniał ja się naprawdę nazywa i wypełnił papiery "nowe" imię i nazwisko :P. Trochę się zdziwił dlaczego tak długo czeka na odpowiedź...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/18/2017 o 23:28, emigrantka napisał:

Faktycznie dziwne ze jedni dostali powiadomienie a inni (np my ) nie . Tak jak pisali WSZYSTKIE zgloszenia zostaly anulowane wiec  o to sie nie boje. Bardziej zastanawia mnie nie otrzymanie maila -moze jeszcze przed losowaniem zostalo wrzucone do wora "odrzucone " ze wzgledu na jakis blad  a wysylali tylko do osob ktore "zostaly" im w bazie danych.(kwalifikowaly sie do losowania) .To jest dopiero stres co bylo zle i zeby tego nie powielic :-)))

Ja dostałem wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przed chwilą chciałem wysłać wniosek , wszystko wypełniłem jak potrzeba , kliknąłem "submit" i przywróciło mnie do stanu jakbym dopiero składał wniosek , wszystko zniknęło i strona się jakby "zresetowała" . Nie wyskoczył mi żaden numer ani potwierdzenie i teraz nie wiem czy wysyłać ponownie . Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, monk napisał:

Witam , przed chwilą chciałem wysłać wniosek , wszystko wypełniłem jak potrzeba , kliknąłem "submit" i przywróciło mnie do stanu jakbym dopiero składał wniosek , wszystko zniknęło i strona się jakby "zresetowała" . Nie wyskoczył mi żaden numer ani potwierdzenie i teraz nie wiem czy wysyłać ponownie . Co myślicie ?

Mały edit. Wypełniłem wniosek drugi raz , teraz wszystko elegancko działa , wyskoczyło mi potwierdzenie i numer . Mam nadzieję , że nie zduplikowało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...