Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karusek napisał:

moze zle sie zrozumielismy. Ale jesli wysle formularz DS 260 czerwca 2019, jak juz bedzie wiedzial czy zdal mature to tez bedzie mial rozmowe po ukonczeniu szkoly.

to miałby dużo szczęścia by dostał wizę z tak wysłanym ds260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam kłopot po wypełnieniu aplikacji, klikęłam continue i przeniosło mnie do "Part One - Entrant Information" (https://www.dvlottery.state.gov/(S(rxrarznzysnphvvpkfshyqdk))/application.aspx)
nie wiem czy to znaczy że powinnam uzupełnić to ponownie; numeru potweirdzenia nie otrzymałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 21:26, kzielu napisał:

???? To jestes w tzw. dupie moim zdaniem. Degree to degree - konczysz szkole z degree. Jezeli bys byl w liceum i konczyl przed wynikami loterii to spoko a jezeli dalej bedziesz sie uczyl to ewidentnie nie masz high school degree dopoki nie skonczysz technikum - jakkolwiek to bys interpretowal. Jedyna rada to taka ze w momencie wylosowania powiadomic KCC / ambasade ze w aplikacji miales lekka niescislosc...

Czy jeśli zdaje mature w maju to w formularzu powinnam wybrac High School degree czy no degree?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...