Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
33 minuty temu, m1s13ksnk napisał:

Tak.

Zdjecia kosztuja maksymalnie 30zl, chyba warto zainwestowac i nie martwic sie pozniej "czy moje zdjecie sprzed 5 miesiecy przejdzie" :) 

Z przed 5 miesięcy nie ma się co martwić i można takie załączyć. W instrukcji wyraźnie napisano jakie to ma być zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, m1s13ksnk napisał:

Tak.

Zdjecia kosztuja maksymalnie 30zl, chyba warto zainwestowac i nie martwic sie pozniej "czy moje zdjecie sprzed 5 miesiecy przejdzie" :) 

mozna sobie samemu telefonem zrobic, i obrobic narzedziem online. Moje pare lat temu robila 13letnia wowczas siostrzenica, ja sobie pozniej dostosowalem do wymogow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem odpowiedzi na moje pytanie ale nic konkretnego nie znalazłem.Wiec moja sytuacja jest taka ukończyłem 6 klas szkoły podstawowej,następnie 3 lata gimnazjum i 3 lata szkoły zawodowej ,czyli wymagane 12 lat .W tym roku uzyskałem średnie wykształcenie przez szkołę online i zdaniu egzaminów eksternistycznych przed państwowa komisja OKE .Więc mam pytanie kwalifikuje się do loterii o zielona kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kill89 napisał:

Witam szukałem odpowiedzi na moje pytanie ale nic konkretnego nie znalazłem.Wiec moja sytuacja jest taka ukończyłem 6 klas szkoły podstawowej,następnie 3 lata gimnazjum i 3 lata szkoły zawodowej ,czyli wymagane 12 lat .W tym roku uzyskałem średnie wykształcenie przez szkołę online i zdaniu egzaminów eksternistycznych przed państwowa komisja OKE .Więc mam pytanie kwalifikuje się do loterii o zielona kartę?

na stronie wyżej podanej masz pytania i odpowiedzi co do loterii i zobacz dokładnie pkt 5. Tam masz to wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic z tego ale czy to amerykańskie G.E.D to o samo .To co wychodzi że zagranica dalej jestem po zawodówce:)?W każdym bądź razie jutro muszę się upewnić.Mnie to wykształcenie to nie za bardzo potrzebne ale zrobiłem właśnie pod tym względem.Jestem z zamiłowania kierowca ciężarówki, mam kontakt  z firmą o którą sponsoruje kierowców że względu na wysokie zapotrzebowanie na ten zawód.Tylko myślałem że wyjdzie taniej i będę miał nieco więcej swobody po przyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radosny napisał:

Przypomnijcie mi proszę, czy po zakończonym sukcesem wypełnieniu formularza loterii, otrzymamy jakiś email z potwierdzeniem?

nie, wyswietli Ci sie numer ktory musisz zachowac do Maja, jest to jedyny sposob na sprawdzenie czy zostales wyselekcjonowany czy tez nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...