Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

O shit, to sobie poczekam. Szkoda, że nie zainteresowałem się tematem już kilka lat wcześniej... 

 

Jeszcze jedno pytanie. W 2016 prcowałem w USA na wizie J1 i miałem specjalnie robione pod nią zdjęcie. Słyszałem, że aplikując zdjęcia powinny być aktualne ale to chyba w ramach aplikowania co roku w tej loterii. Tutaj aplikuję do niej po raz pierwszy więc czy w tej sytuacji fotka może zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 minut temu, filipp napisał:

Cześć wszystkim,

Czy będąc wylosowanym w DV2018, mogę brać udział w losowaniu DV2019 ? - czy koliduje to ze sobą ?

Pytam ponieważ posiadam wysoki numer, a ostatnie sytuacje sprawiają, że nic nie jest pewne. 

 

Oczywiscie ze mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje drugie podejscie aplikacja wyslana na DV-2019

 

filipp slij zgloszenie ponownie mozesz jedno nie ma wplywu na drugie... poztym im wiecej zgloszen tym wieksza pula dla polski w nowej loterii (tyle ze pewnie twoje zgloszenie nie bedzie brane pod uwage gdybys zalatwil sprawe teraz przy odrobinie szczescia) powodzenia... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło mojego zdjęcia odbiega daleko od białego i jest raczej żółtawe i nieco chropowate... pomijając, że ich konwerter nieźle chrzani jakość. Ale mam nadzieję, ze to nie ma wielkiego znaczenia i zdjęcie mozna zmienić po ewentualnym wylosowaniu... Kiedyś o ile pamiętam, ta aplikacja akceptowała zdjęcie albo i nie.. a teraz po prostu się załącza. Czy może z wnioskiem o wizę mi się pomyliło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...