Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No właśnie to zrobiłem i wszędzie indziej sam się włącza, albo przeglądarka pyta czy ma go włączyć a tutaj nie. Ale skoro już mam pewność, że to przez flasha to coś pokombinuje. Dzięki.

PS. A jeśli nei skorzystam z tego narzędzia tylko sam wytnę to zdjęcie i je wstawię, to czy formularz powie mi od razu czy ono spełnia wymagania czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawane jest 50k wiz, a z wiadomych powodow ( rezygnacje, itd ) losowanych jest wiecej ludzi. Istnieje wiec szansa, ze mimo bycia wylosowanym nie otrzyma sie Zielonej Karty.

Tak, ale rozchodzi się o to czy po wylosowaniu jest jeszcze jakieś drugie losowanie? Bo wyczytałem że oprócz wylosowani muszę złożyć da 260 ( czy to nie to samo co podanie o wizę jak się składa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, katkity napisał:

Ktoś korzystał z tego narzędzia do zdjęć na stronie loterii? Za każdym razem gdy próbuje tego użyć, strona chce zapisać jakiś plik na moim komputerze o dziwnym rozszerzeniu, którego nie da się otworzyć. Help!

polecam również otwierać w przeglądarce Internet Explorer, tylko w niej ten program otworzył mi się normalnie, w pozostałych ściągały się właśnie jakieś pliki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, macios6 said:

Tak, ale rozchodzi się o to czy po wylosowaniu jest jeszcze jakieś drugie losowanie? Bo wyczytałem że oprócz wylosowani muszę złożyć da 260 ( czy to nie to samo co podanie o wizę jak się składa?

Nie ma zadnej "drugiej tury". DS-260 jest formularzem w ktorym sie spowiadasz ze znacznej czesci swojego zywota jezeli ubiegasz sie o wize imigracyjna. Formularz ktory sie wypelnia przy ubieganiu sie o wize nieimigracyjna to DS-160.  Zasadniczo formularze sa bardzo podobne i ogromna wiekszosc informacji sie powtarza, ale jak w kazdym urzedzie po obu stronach kuli ziemskiej: wszystko musi byc wpisane jeszcze raz na osobnym papierku. Tu https://travel.state.gov/content/dam/visas/DS-260 Exemplar.pdf mozesz  zobaczyc jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej "drugiej tury". DS-260 jest formularzem w ktorym sie spowiadasz ze znacznej czesci swojego zywota jezeli ubiegasz sie o wize imigracyjna. Formularz ktory sie wypelnia przy ubieganiu sie o wize nieimigracyjna to DS-160.  Zasadniczo formularze sa bardzo podobne i ogromna wiekszosc informacji sie powtarza, ale jak w kazdym urzedzie po obu stronach kuli ziemskiej: wszystko musi byc wpisane jeszcze raz na osobnym papierku. Tu https://travel.state.gov/content/dam/visas/DS-260 Exemplar.pdf mozesz  zobaczyc jak to wyglada.

Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

własnie wysyłałem zgłoszenie wszystko wpisałem i nacisłem żeby zatwierdzić...i po chwili strona wygasła;/ coś tam proxy...itd, poprostu strona padła.....nie wiedziałem co mam robić...dałem odśwież....i wyskoczyl kominukat ,że odswierzenie bedzie wymagało ponownego wpisania danych bo mogly zostac utracone.....odswiezyłem i pojawiło sie potwierdzeni wysłania zgloszenia....niby super, ale czy to jest prowidłowo wysłane zgłoszenie?? (tzn nie bedzie traktowane jako podwójne)?? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...