Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie najgłupszy, bo tak to ludzie postrzegają. Znam bardzo wiele przypadków, gdzie właśnie jest taka sytuacja. Czyli ktoś nie ma kasy, bierze udział, zadłuża się i potem sprzedaje kebaby. Rejon europejski to zupełnie inna bajka niż Afryka czy tzw U2, a to oni stanowią większość. Wy jedziecie i być może macie jakieś konkretne, porządne prace zaklepane. Ja jadę, aby móc swobodnie fotografować, prowadzić bloga i mieszkać w różnych miejscach i przy okazji legalnie sobie dorabiać. Jednak większość jedzie się tam zarzynać myjąc kible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, ndmker napisał:

No właśnie najgłupszy, bo tak to ludzie postrzegają. Znam bardzo wiele przypadków, gdzie właśnie jest taka sytuacja. Czyli ktoś nie ma kasy, bierze udział, zadłuża się i potem sprzedaje kebaby. Rejon europejski to zupełnie inna bajka niż Afryka czy tzw U2, a to oni stanowią większość. Wy jedziecie i być może macie jakieś konkretne, porządne prace zaklepane. Ja jadę, aby móc swobodnie fotografować, prowadzić bloga i mieszkać w różnych miejscach i przy okazji legalnie sobie dorabiać. Jednak większość jedzie się tam zarzynać myjąc kible.

Daj Ci Boże żebyś mógł się utrzymać z pstrykania. Bo na zmywaku podobno letko nie jest.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ndmker napisał:

. Ja jadę, aby móc swobodnie fotografować, prowadzić bloga i mieszkać w różnych miejscach i przy okazji legalnie sobie dorabiać. Jednak większość jedzie się tam zarzynać myjąc kible.

A powiedz mi, gdzie pstrykanie, prowadzenie bloga :rolleyes: i obijanie sie po swiecie jest bardziej pożądane niz "mycie kibla" jak to określiłeś? Z logicznego punktu widzenia, bardziej mile widziani i produktywni jednak sa ci co te kible myją, bo ktoś to musi robić, niz tysięczna osóbka z blogiem i aparatem w ręku. Tych z blogami i aparatami  w USA jest tylu, ze chyba juz wiecej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pelasia napisał:

A powiedz mi, gdzie pstrykanie, prowadzenie bloga :rolleyes: i obijanie sie po swiecie jest bardziej pożądane niz "mycie kibla" jak to określiłeś? Z logicznego punktu widzenia, bardziej mile widziani i produktywni jednak sa ci co te kible myją, bo ktoś to musi robić, niz tysięczna osóbka z blogiem i aparatem w ręku. Tych z blogami i aparatami  w USA jest tylu, ze chyba juz wiecej nie potrzeba.

Heh, a taki Japończyk jak rusza na zwiedzanie to ma po kilka camer. Kolejny idealista cel, pal! Nie biorą pod uwage rykoszetow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/20/2018 at 4:31 AM, ndmker said:

 Znam bardzo wiele przypadków, gdzie właśnie jest taka sytuacja. Czyli ktoś nie ma kasy, bierze udział, zadłuża się i potem sprzedaje kebaby. 

Jak to znasz? Kogo znasz? Bo jakoś nie wierze, że znasz tak wiele osób, które wygrały w loterii - w tegorocznej loterii wylosowano z tego co pamietam ok.800 osob z Polski, z czego może połowa faktycznie sie zdecyduje wyjechać a tych ich wszystkich znasz i wiesz, że jadą myć kible? Bredzisz jak potłuczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MeganMarkle napisał:

A tak zmieniając temat to chciałam się pochwalić, że oto właśnie postawiłam stopę na Amerykańskiej ziemi po raz pierwszy jako rezydent!! :) na szczęście na lotnisku poszło bardzo sprawnie.

Gratulacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MeganMarkle napisał:

A tak zmieniając temat to chciałam się pochwalić, że oto właśnie postawiłam stopę na Amerykańskiej ziemi po raz pierwszy jako rezydent!! :) na szczęście na lotnisku poszło bardzo sprawnie.

Very welcome! Powodzenia! Opowiadaj jak się instalujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, andyopole said:

Very welcome! Powodzenia! Opowiadaj jak się instalujesz. 

Na razie to tylko taki tygodniowy scouting trip, głownie po to by aktywować stały pobyt. To jak kiedy i gdzie się zainstalujemy będzie zależeć od tego gdzie praca... na razie jesteśmy w Kentucky i o dziwo bardzo nam się podoba :) W tym tygodniu będę próbować sobie tu ogarnac robotę, trzymajcie kciuki. 

BTW - lecieliśmy Delta i tyle złego o nich słyszałam a był to chyba najlepszy lot w moim życiu - mnóstwo posiłków i napojów, świetna obsługa, wszystko na czas. Dla mnie bomba :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeganMarkle napisał:

BTW - lecieliśmy Delta i tyle złego o nich słyszałam a był to chyba najlepszy lot w moim życiu - mnóstwo posiłków i napojów, świetna obsługa, wszystko na czas. Dla mnie bomba :P 

Wiadomo :) Delta rzadzi :) Ja za trzy tygodnie lece CVG-DTW-AMS-WAW-CDG-CVG tak przy okazji, oczywiscie Delta ;-) 

A w ogole to welcome itd ;-) Pogoda jest spoko, wlasnie caly snieg stopnial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...