Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, stalindg2 napisał:

Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.

To co może mamy go jeszcze po głowie pogłaskać ?? Sprawa ponownego wysyłania wniosków w poprzednim roku dotyczyła wszystkich , którzy chcieli wziąć udział w losowaniu GC . Tak jak wcześniej pisali kto choć trochę się interesował tematem ten wiedział i wysłał jeszcze raz . Kolega tego nie zrobił i nie może mieć do nikogo o to pretensji , tylko do siebie . Poza tym to forum nie służy do pocieszania i fochów na cały świat . Life is brutal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, stalindg2 napisał:

Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.

No właśnie jego wina bo nie śledził sprawy. Koniecznosc czy nie ale to w jego interesie jest bycie na bierzaco. Uscis ma tylu petentow ze jeden taki Kowalski naprawde ich nie intetesuje i nie mają obowiązku wszystkich informować. News o awarii podali na swoich stronach i tyle. . Jakby wygrał to też musiałby sam sprawdzić. Awaria była sytuacja losowa ale jak coś jest dla mnie ważne to sprawdzam regularnie co się dzieje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stalindg2 napisał:

Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.

Na razie to bije idiotyzmem... Głupszego wątku dawno nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tak jak wcześniej pisali kto choć trochę się interesował tematem ten wiedział i wysłał jeszcze raz

Ale jak mam się interesować, skoro sam konsulat ( załączyłem wcześniej film z ich kanału na you tube ) mówi złóż wniosek i czekaj do maja

A ja stosowałem się do instrukcji konsulatu !

Gdzie jest informacja : sprawdzaj newsy , szukaj na forach w internecie  bo......... może skasujemy Twój wniosek

Litości

To dopiero zalatuje idiotyzmem

Moja wina.....  bo stosowałem się do instrukcji konsulatu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jason.black napisał:

Ale jak mam się interesować, skoro sam konsulat ( załączyłem wcześniej film z ich kanału na you tube ) mówi złóż wniosek i czekaj do maja

A ja stosowałem się do instrukcji konsulatu !

Gdzie jest informacja : sprawdzaj newsy , szukaj na forach w internecie  bo......... może skasujemy Twój wniosek

Litości

To dopiero zalatuje idiotyzmem

Moja wina.....  bo stosowałem się do instrukcji konsulatu

 

 

Juz się "wyzłościłeś"? No to idź się napij czegoś dobrego, tyle Ci zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jason.black napisał:

Ale jak mam się interesować, skoro sam konsulat ( załączyłem wcześniej film z ich kanału na you tube ) mówi złóż wniosek i czekaj do maja

A ja stosowałem się do instrukcji konsulatu !

Gdzie jest informacja : sprawdzaj newsy , szukaj na forach w internecie  bo......... może skasujemy Twój wniosek

Litości

To dopiero zalatuje idiotyzmem

Moja wina.....  bo stosowałem się do instrukcji konsulatu

 

 

Idiotyzmem zalatuje Twoje wylewanie pomyj na forum . Obudziłeś się po 4 miesiącach i czego oczekujesz ? Co innego chciałeś usłyszeć ? To tylko i wyłącznie Twój problem , ty przegapiłeś swoją szansę i nikt z tego powodu nie będzie płakał . A jeśli nie pasuje Ci to co piszemy na forum to nikt Cię tu na siłę nie trzyma . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, stalindg2 said:

Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.

Mi się bardziej wydaje, że ''polactwem'' jest użalanie sie nad tym, że coś Ci raz nie wyszło. Ile razy w życiu komuś coś nie wyszło ręka w góre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś ma problem... Bierze udział w loterii, która w żaden sposób nie jest wiążąca, bo nie ma regulaminu ani zobowiązania się np, że jak organizator loterii popełni błąd to w prezencie przesyła Cadillaca. To jest loteria całkowicie pod dyktando organizatora i może on zmieniać zasady gry kiedy chce. Przecież ambasada USA to nie twój partner biznesowy, tylko oni myślą że robią ci łaskę. Nie widzą różnicy pomiędzy ubiegającym się o DV w Polsce czy w Kongo. Kto nie gra według ich zasad, ten nie gra wcale.

Podobnie jest z bankami, a tam nawet jest umowa i co z tego... Podpisujesz umowę, masz jakieś tam niskie prowizje, bezpłatne wypłaty z bankomatów itd. Po roku dostajesz informację, że jest 'aktualizacja' regulaminu (i nowe opłaty, totalnie oferta z dupy) i możesz odrzucić jednostronną zmianę umowy? Nie! Możesz zaakceptować nowe warunki albo wyp...

Taki jest świat... Grow up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sezon ogórkowy i w zakresie właściwej merytoryki niniejszy temat rozpali się w maju,  ale szczerze nie rozumiem osoby, która pojawia się znikąd na tym forum i zaczyna od żalenia się i pretensji do świata. 
Czy my tu mamy w tagach forum może wpisane "forum porad psychologicznych"?, "forum Twoich przyjaciół?", "damy Ci pluszowego misia bo los jest dla Ciebie okrutny?"... od tego może być FB - tam można użalać się nad swoim losem i niech "znajomi" nas żałują. Niniejsze forum związane jest z tematyką szeroko rozumianych wyjazdów do USA i innych zakątków świata, migracją, życiem w USA (i innych krajach) i jako takie powinno pozostać w miarę przejrzyste i merytorycznie spójne.

Parę stron o tym samym i wałkowanie w kółko tego samego... Ile można?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...