Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie,

Czy wiadomo coś, czy w tym roku odbędą się zapisy do kolejnej edycji?
A jeśli tak, to czy wylosowanie rodzica w loterii jest w jakiś sposób połączone z dziećmi? Mówimy o dzieciach, które maja > 21 lat. Czy wtedy to dziecko tez ma możliwość otrzymania zielonej karty, czy dotyczy to tylko rodzica szczęśliwca? :)

Pozdrowienia z deszczowego San Francisco



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał Paczyński napisał:

Mam pytanie,

Czy wiadomo coś, czy w tym roku odbędą się zapisy do kolejnej edycji?
A jeśli tak, to czy wylosowanie rodzica w loterii jest w jakiś sposób połączone z dziećmi? Mówimy o dzieciach, które maja > 21 lat. Czy wtedy to dziecko tez ma możliwość otrzymania zielonej karty, czy dotyczy to tylko rodzica szczęśliwca? :)

Pozdrowienia z deszczowego San Francisco



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poczytaj regulamin loterii i zobaczysz że te dzieci w zależności od wieku mogą się załapać lub może im zabraknąć czasu.. Napisz jaki wiek i wtedy coś więcej się napisze.  Narazie pozostaje czekać na kolejną loterie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał Paczyński napisał:

Mam pytanie,

Czy wiadomo coś, czy w tym roku odbędą się zapisy do kolejnej edycji?
A jeśli tak, to czy wylosowanie rodzica w loterii jest w jakiś sposób połączone z dziećmi? Mówimy o dzieciach, które maja > 21 lat. Czy wtedy to dziecko tez ma możliwość otrzymania zielonej karty, czy dotyczy to tylko rodzica szczęśliwca? :)

Pozdrowienia z deszczowego San Francisco



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieci powyzej 21 lat nie sa "dziecmi" w rozumieniu prawa imigracyjnego. Jezeli rodzic wylosuje, to dziecka te wylosowanie zupelnie nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam znam przyjemniej kilak takich sytuacji w tym jedna taka osoba zachęciła mnie do brania udziału w loterii wizowej. Jego rodzice pracują pod Chicago u jakiegoś milionera a on z jedną siostrą ( młodsza poniżej 18 lat wyjechała z rodzicami) zostali w Polsce i bezskutecznie próbują doprowadzić do połączenia rodziny w USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...